Η σκέψη μας δεν φεύγει από εκεί!

Μετά από κοινό αίτημα, επίμονες εκκλήσεις, δεκάδες μηνύματα …… H Ρ Θ Ε!

Ελληνικό 2011!

Ένα μικρό αφιέρωμα σε δύο μοναδικές περιόδους!

Ζήσαμε κάτω απ’ την προστασία της Παναγίας μας, μέσα στον Ωκεανό της Αγάπης του Θεού!

Πόσες ώρες απομένουν ακόμα για την κοινή μας συνάντηση;

 

Κατασκήνωση Λυκείου 2011

 

Κατασκήνωση Γυμνασίου 2011

Facebooktwitterpinterestmail

10 σκέψεις σχετικά με το “Η σκέψη μας δεν φεύγει από εκεί!

  • 19 Αυγούστου 2011, 01:07
    Permalink

    Αυτά είναι!!!
    Και για να μην ξεχνιόμαστε… [-παράθεση συνδέσμου προς το τραγούδι Ριζοτόμοι(ΧΜΟ)-] !!
    Περιμένουμε και το cd μας!!!

    Σχολιάστε
  • 19 Αυγούστου 2011, 09:33
    Permalink

    Τέλειες φωτογραφίες! Και του χρόνου!

    Σχολιάστε
  • 19 Αυγούστου 2011, 11:24
    Permalink

    καταπληκτικές οι φωτογραφίες από το Ελληνικό! ανυπομονούμε για την διήμερη!

    Σχολιάστε
  • 20 Αυγούστου 2011, 21:21
    Permalink

    ε ναι.. αυτά είναι!!!ΕΛΛΗΝΙΚΟ 2011!!! ωκεανός αγάπης(χωρίς ακτές και χωρίς πυθμένα!)!!;)ΜΑΚΡΟΘΥΜΙΑ!!:)
    14 τέλειες μέρες για τις οποίες καμιά φωτογραφία δεν μπορεί να πει και πολλά…!!!

    Σχολιάστε
  • 27 Αυγούστου 2011, 14:08
    Permalink

    Ευχαριστούμε για τις υπέροχες αναμνήσεις που μας ξαναφέρατε στο νου. Τώρα ανυπομονούμε ακόμα περισσότερο να ανεβούμε στο Ελληνικό και να συναντήσουμε και πάλι όλα τα πρόσωπα που μας χάρισαν τέτοιες ωραίες αναμνήσεις,τις φίλες μας, τις ομαδάρχισσές μας κ.λ.π.
    Και ναι…η επιθυμία μας θα πραγματοποιηθεί σε 15 ημέρες!!!!!

    Σχολιάστε
  • 3 Σεπτεμβρίου 2011, 01:14
    Permalink

    Εκπληκτικές φωτογραφίες! Όχι απλά…περάσαμε ωραία στο Ελληνικό…ΠΕΡΑΣΑΜΕ Τ Ε Λ Ε Ι Α ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ!!! Και του χρόνου!

    Σχολιάστε
  • 3 Σεπτεμβρίου 2011, 18:10
    Permalink

    Κιαλ-ο! Κιαλ-λο! Κιαλ-λο!! Kι άλλες φωτογραφίες ολε ολε ολε!

    Σχολιάστε
  • 3 Σεπτεμβρίου 2011, 19:20
    Permalink

    Πραγματικά η κατασκήνωση στο Ελληνικό πρέπει να είναι φανταστική .Εγώ πηγαίνω κατασκήνωση στην Παναγοπούλα στις Χαρούμενες Αγωνίστριες της Πάτρας αλλά από ότι διαβάζω και από ότι βλέπω πρέπει να περάσατε υπέροχα μέσα στον Ωκεανό της Aγάπης. Μπράβο! Καλή αρχή των ομάδων μας και καλό χειμώνα.

    Σχολιάστε
  • 16 Σεπτεμβρίου 2011, 23:23
    Permalink

    Η καλύτερη κατασκήνωση ως τώρα!!!Ευχαριστούμε που ανεβάσατε τόσο όμορφες φωτογραφίες!!Αν γίνεται να ανεβάσετε και από τη μετακατασκηνωτική!…Και εννοείται περιμένουμε πως και πως την έναρξη των ομάδων μας!!Δεν πιστεύω να μην υπάρχει τότε βίντεο για την κατασκήνωση?!

    Καλή αρχή στις ομάδες μας!!

    Σχολιάστε
    • 25 Σεπτεμβρίου 2011, 21:20
      Permalink

      Αχ ναι!!!!Θα έχει βίντεο, έτσι;;; κι ελπίζουμε να’χει μπόλικη κατασκήνωση και μετακατασκηνωτική εκεί μέσα!!Άλλωστε με τέτοια πρόσκληση…!!!