Πανελλήνιος Διαγωνισμός: 4η και 5η θέση!

5η θέση: Χαρούμενες Αγωνίστριες Τρικάλων με τελική βαθμολογία 48,50%!!!

4η θέση: Χαρούμενοι Αγωνιστές Υμηττού (Αθήνα) με τελική βαθμολογία 56,55%!!!

Συγχαρητήρια και στις δύο πόλεις!!!

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

15 σκέψεις σχετικά με το “Πανελλήνιος Διαγωνισμός: 4η και 5η θέση!

  • 20 Απριλίου 2017, 10:43
    Permalink

    Συγχαρητήρια και στις δύο .Ανυπομονούμε για την τριάδα.

    Σχολιάστε
  • 20 Απριλίου 2017, 10:48
    Permalink

    Η πρωτη τριαδα ποτε θα ανακοινωθει?

    Σχολιάστε
  • 20 Απριλίου 2017, 11:41
    Permalink

    Πολλά συγχαρητήρια στον Υμηττό!! Μπράβο παιδιά! Γέλασα πολύ με το βιντεάκι σας! Υπέροχο!

    Σχολιάστε
  • 20 Απριλίου 2017, 12:28
    Permalink

    Προβλεψη για την τελικη τριαδα:3η Χ.Αγωνιστριες Κατερινης
    2η Χ.Α. Θεσσαλονικης
    1η Χ.Α. Κατερινης
    ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΑΤΑ… FORZA KATERINI

    Σχολιάστε
    • 20 Απριλίου 2017, 12:44
      Permalink

      Διαφωνώ με τον Φώτη οι ΧΑ Θεσσαλονίκης αξίζουν την 3η θέση!!!
      Οι Χαρούμενες Αγωνίστριες Κατερίνης αξίζουν την 2η θέση!!!

      Σχολιάστε
  • 20 Απριλίου 2017, 12:29
    Permalink

    Τέλεια βίντεο !!!!
    Ανυπομονώ για την επόμενη τριάδα.
    Εύχομαι καλή επιτυχία στα βίντεο της Κατερίνης!!!!!

    Σχολιάστε
  • 20 Απριλίου 2017, 13:20
    Permalink

    Χαιρομαι που ολοι συμφωνουμε οτι η πρωτη θεση ανηκει στους Χ.Α. κατερινης.Μακαρι να παρεται την δευτερη αλλα η θεσσαλονικη δυστηχως μας περασε στο τραγουδι και τις αναρτησεις οποτε αν δεν βγουν αυτη πρωτη δυσκολα θα χασουν και την δευτερη θεση.

    #ΔΩΣΤΕ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗ #TAKIS

    Σχολιάστε
    • 20 Απριλίου 2017, 14:58
      Permalink

      Μην ξεχνάτε όμως ότι οι Αγωνίστριες Κατερίνης βγήκανε ΠΡΏΤΕΣ στο κουίζ ( η Θεσσαλονίκη δεν συμμετειχε στο κουίζ). Έπειτα κερδίσανε την 3η θέση στις αναρτήσεις.Επιπλέον στο τραγούδι βγήκαν 4η θέση. Οπότε έχοντας την 1η, 3η και 4η τους απομένει η 2η θέση!!!!

      Σχολιάστε
  • 20 Απριλίου 2017, 14:16
    Permalink

    Συγχαρητήρια στην Ομάδα του Υμηττού! Μόνο αυτή εκπροσώπησε ολόκληρη την Αθήνα και κατέκτησε και την 4η θέση!

    Σχολιάστε
  • 20 Απριλίου 2017, 14:48
    Permalink

    Η πρωτιά ανήκει στις ΧΑ Θεσσαλονίκης!
    Και το καλύτερο βίντεο έχουν
    και το καλύτερο τραγούδι
    και με μεγάλη διαφορά τις περισσότερες αναρτήσεις
    και συμμετείχαν με το μεγαλύτερο αριθμό χαρούμενων αγωνιστριων!
    Ελπίζω να μην αδικηθούν.

    Σχολιάστε
    • 20 Απριλίου 2017, 18:55
      Permalink

      Το τραγούδι είναι καλό ναι, αλλά όχι το καλύτερο.

      Σχολιάστε
  • 20 Απριλίου 2017, 15:54
    Permalink

    Αντικειμενικά την πρωτιά αξίζουν οι Χ. Αγωνιστές Κατερίνης!!!! Ό,τι και να λέμε έχουν το καλύτερο βίντεο!!!

    Σχολιάστε
  • 20 Απριλίου 2017, 20:54
    Permalink

    K FOR KATERINI.Tο βιντεο των Χ.Α. Κατερινης ειναι καλυτερο απ την Θεσσαλονικη-συμφωνα με την γνωμη του κοινου και οχι με πρωσοπικες προτιμησεις-.Συμφωνω οτι μας περασατε στο τραγουδι και στις αναρτησεις ΑΛΛΑ εμεις ειχαμε πολυ καλυτερο σκορ στα συνθηματα ΚΑΙ επισης το βιντεο πιανει 70%.ΑΡΑ το χοκει το βλεπω αυριο στην κατερινη.
    ΚΑΤΕΡΙΝΗ: ONCE A CHAMPION
    ALWAYS A CHAMPION