Οι μεγάλοι νικητές του Πανελλήνιου Διαγωνισμού!

3η θέση: Χαρούμενες Αγωνίστριες Κατερίνης με τελική βαθμολογία 72,84%!!!

2η θέση: Χαρούμενες Αγωνίστριες Θεσσαλονίκης με τελική βαθμολογία 82,04%!!!

Και οι πρώτοι των πρώτων:

ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ!!!

με συνολική βαθμολογία 88,74%!!!!!

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους νικητές!

Και σε όλες τις συμμετοχές!

Σύντομα θα δοθούν και τα έπαθλα που έχουν ανακοινωθεί…

Facebooktwitterpinterestmail

9 thoughts on “Οι μεγάλοι νικητές του Πανελλήνιου Διαγωνισμού!

  • 20 Απρίλιος 2017, 21:33
    Permalink

    Μπράβο παιδιά!!! Πολλά συηχαρητήρια για την πρωτιά σας!!!!

    Σχολιάστε
  • 20 Απρίλιος 2017, 21:35
    Permalink

    Κυρίως όμως συγχαρητήρια στην Κατερίνη γιατί κατέλαβε 2 θέσεις και μάλιστα η μία πρώτη .

    Σχολιάστε
  • 20 Απρίλιος 2017, 21:45
    Permalink

    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΧΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ!!!ΠΑΝΤΑ ΝΙΚΗΦΟΡΕΣ!!!

    Σχολιάστε
  • 20 Απρίλιος 2017, 21:48
    Permalink

    Συγχαρητήρια σε όλους!!!
    Οι Χ. Α. Κατερίνης το άξιζαν, ήταν πολύ καλό το βίντεο!!!

    Υγ. Πολύ καλός διαγωνισμός, καλό θα ήταν να γίνονταν πιο συχνά τέτοιοι διαγωνισμός!!!

    Σχολιάστε
  • 20 Απρίλιος 2017, 22:41
    Permalink

    Τελικά ή Κατερινη μέσα στις τρεις πρώτες θέσεις!!!!
    ΜΠΡΑΒΟ !!!!!
    Το αξίζετε …
    Μακάρι να συνεχιστεί και τα επόμενα χρόνια …
    Κατερίνη είσαι και η ΠΡΩΤΗ!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 21 Απρίλιος 2017, 11:19
    Permalink

    Συγχαρητήρια σε όλους Χ.Α. όλων των πόλεων για τη συμμετοχή τους. Συνεχίστε την προσπάθεια και τον αγώνα σας.
    Συγχαρητήρια σε όλους τους συντελεστές των Χ. Α. Κατερίνης.
    Ιδιαίτερα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στα παιδιά, τους νέους και τις νέες Χ.Α., της Κατερίνης, που με ταπεινότητα κοπιάζουν και στηρίζουν τις δράσεις της ΓΕΧΑ Κατερίνης. Είναι μια ακτίδα αισιδοξίας για το μέλλον.

    Σχολιάστε
  • 21 Απρίλιος 2017, 12:58
    Permalink

    Μας κάνατε όλους υπερήφανους με τις δύο νίκες σας ΧΑ Κατερίνης!!!!
    Να συνεχίσετε τον καλό αγώνα !!!
    Ο Χριστός να δίνει πολλές ευλογίες στη ζωή σας!!!

    Σχολιάστε
  • 21 Απρίλιος 2017, 19:15
    Permalink

    Χριστός Ανέστη! Συγχαρητήρια σε όλους τους ΧΑ της Ελλάδας! Όλα τα βίντεο ήταν ξεχωριστά και άσχετα αν βγήκαν ή όχι στην πρώτη θέση, τους αξίζουν ένα μεγάλο ευχαριστώ για τον κόπο, τη δημιουργικότητα αλλά και την ελπίδα που μας χάρισαν, οτι σε αυτή τη σύγχρονη εποχή υπάρχουν τόσοι νέοι που ακόμα αντιστέκονται και επιλέγουν να βρίσκονται κοντά στο Θεό.

    Σχολιάστε
  • 22 Απρίλιος 2017, 14:02
    Permalink

    Συμφωνώ με την Ελένη
    Αληθώς Ανέστη!!!