Ελληνικό 2015

Έλειψε σε καμία σας η Κατασκήνωση;;;;

Ώρα να την ξαναζήσουμε!!

ΕΛΛΗΝΙΚΟ 2015

“Στο Φως του Χριστού” – “Μείνον μεθ’ ημών”

 

Κατασκήνωση Γυμνασίου

 

Κατασκήνωση Λυκείου

 

Facebooktwitterpinterestmail

24 thoughts on “Ελληνικό 2015

  • 17 Αυγούστου 2015, 22:09
    Permalink

    Οι Ακλόνητες πέρασαν υπέροχα φέτος στο Ελληνικό 2015 !!! Σας ευχαριστούμε που μας θυμίζετε αυτές τις στιγμές . . . Ανυπομονούμε για την μετακατασκηνωτική !

    Σχολιάστε
  • 18 Αυγούστου 2015, 09:42
    Permalink

    Τι ωραίες Ελληνικές φωτογραφίες!!!Όμως δεν υπάρχει καμία με τις Ακλόνητες στην τραπεζαρία να στρώνουν.Τελοσπάντων…Και το γυμνάσιο καλά πέρασε απ ό,τι βλέπω!!!Ελληνικόόo σου ερχόμαστεεεε….Θα περάσουμε για μια ακόμη φορά ΠΑΝΥΠΕΡΤΕΛΕΙΑ(και εννοείται πως υπάρχει η λέξη).

    Σχολιάστε
    • 18 Αυγούστου 2015, 18:49
      Permalink

      Μην ανησυχείς.Στην τελευταία φωτογραφία είναι οολη η κατασκήνωση εκτός από τις ακλόνητες. Γιατί πριν την τραβήξουμε μας είπαν: Οι ΑΚΛΟΝΗΤΕΣ να πάνε στην τραπεζαρία να στρώσουν!

      Σχολιάστε
  • 18 Αυγούστου 2015, 12:55
    Permalink

    Αχχχ άντε να ερθει η 11σεπτεμβριου να τα ξαναζησουμε ΟΛΑ αυτα:)
    Ηταν μια ΥΠΕΡΟΧΗ κατασκηνιωτικη περιοδος..<3

    Σχολιάστε
  • 18 Αυγούστου 2015, 20:28
    Permalink

    Υπέροχη κατασκήνωση σε 24 μέρες μετακατασκηνωτική!!!

    Σχολιάστε
    • 23 Αυγούστου 2015, 11:57
      Permalink

      Πιστη δεν ειχα δει το ψευδωνυμο σου και για αυτο εβαλα το ιδιο!!! Οσο αφορα τις φωτογραφιες απλα τωρα θα τις βλεπουμε καθε μερα μεχρι την μετακατασκηνωτικη!!!!!

      Σχολιάστε
  • 19 Αυγούστου 2015, 13:58
    Permalink

    Δεν έχω λόγια να εκφράσω το τι έγινε στην φετινή κατασκήνωση. Αν θέλετε να μάθετε κοιτάξτε τον ουρανό και την θάλασσα. Τα βουνά και τους κάμπους. Τα πουλιά και όλα τα ζώα του κόσμου. Μα κυριότερα κοιτάξτε στις καρδιές μας την αγνή χαρά και ευτυχία!

    Σχολιάστε
  • 19 Αυγούστου 2015, 14:12
    Permalink

    Δόξα τον Θεό!! Ήταν 14 ευλογημένες ημέρες στο αγαπημένο μας Ελληνικό!! Οι Συνοδοιπόροι έχουν κλείσει βαθιά στην καρδιά τους όσα ζήσαμε φέτος!! Κι εύχομαι να ζούμε όπου κι αν είμαστε το Ελληνικό της καρδιάς μας! Η ζωή μας να πλημμυρίζει από βιώματα και στιγμές σαν στο Ελληνικό! Να είναι μια ατέλειωτη κατασκήνωση στου Θεού την αγκαλιά! Οι Συνοδοιπόροι έχουν ήδη ξεκινήσει να ετοιμάζονται για τη μετακατασκηνωτική! Μακάρι να ανταμώσουμε το Ελληνικό μας τον Σεπτέμβριο όλες μαζί!! Πανηγύρι χαράς θα γίνει! Μην λείψει καμμιά..Πώς θα ντραπείτε έτσι?!..Καλή αντάμωση!!

    Σχολιάστε
  • 20 Αυγούστου 2015, 01:52
    Permalink

    Οι 14 μέρες που περάσαμε στο Ελληνικό απλά δεν περιγράφονται με λέξεις…Ήταν πανυπερτελειες κ κατι παραπάνω!!!Οι φωτογραφίες είναι υπέροχες!!!Περιμένουμε με λαχτάρα τη μετακατασκηνωτικη όπου όλες οι Συνοδοιπόροι ελπίζουμε να βρεθούμε συσωμες να συνοδοιπορησουμε άλλες Τρεις μέρες μαζί!!!! Καμιά να μην λείψει!!!Όπως λέει η συνοδοιπόρος πιο πάνω “Πως θα ντραπειτε έτσι????”!!!
    22 μέρες μόνο!!!!!Δεν κρατιομαστε!

    Σχολιάστε
  • 20 Αυγούστου 2015, 09:24
    Permalink

    Για να μην ξεχνιόμαστε….
    Οι Ακλόνητες να πάνε στην τραπεζαρία να στρώσουν!!!
    Θα πάμε σύντομα….
    ΕΛΛΗΝΙΚΟ… σου ξαναρχόμαστε ΑΚΛΟΝΗΤΑ!!!
    Αρχίζει η αντίστροφη μέτρηση!

    Σχολιάστε
  • 22 Αυγούστου 2015, 11:22
    Permalink

    Σχεδόν ήρθε ο Σεπτέμβρης… ΕΛΛΗΝΙΚΟ all year!
    Μόνο άνοιξη δεν έχουμε πάει… Αν και… αφού τον Αύγουστο γιορτάσαμε την Πρωτοχρονιά…λογικά τώρα θα γιορτάζουμε το Πάσχα…ε;;;
    Υπομονή λίγες μέρες ακόμα!
    Φυσικά, την πρώτη μέρα τραπεζιέρες οι ΑΚΛΟΝΗΤΕΣ, έτσι;

    Σχολιάστε
  • 23 Αυγούστου 2015, 21:13
    Permalink

    Χαχα από ό,τι φαίνεται οι Ακλόνητες ήταν αυτές που τράβηξαν τα περισσότερα… 😉
    Σίγουρα και αυτή η χρονιά θα σας μείνει αξέχστη χαρούμενες αγωνίστριες μου.
    Είστε πολύ τυχερές που έχετε τέτοιες ευκαιρίες και πρέπει να τις εκμεταλεύεστε στο έπακρο!!!
    Μακάρι να ήμουν κι εγώ κοντά σας να γευθώ κι εγώ λίγη από τη χαρά του ουρναού που μοιράζεστε!
    Εύχομαι σε όλες καλή αρχή στο νέο σας ξεκίνημα όπου κι αν πάτε και να μην ξεχάσετε ποτέ όσα μάθετε και φέτος στην αγαπημένη σας κατασκήνωση.
    Ας είναι ο Θεός πάντα μαζί σας και…
    ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΕΝ ΚΥΡΙΩ ΠΑΝΤΟΤΕ 😉

    Σχολιάστε
    • 24 Αυγούστου 2015, 13:45
      Permalink

      “Χ.Α. από μακριά” από πόσο μακριά είσαι;!
      Έλα 11-13 Σεπτεμβρίου να μοιραστούμε μαζί τη χαρά του Ελληνικού!!!

      Σχολιάστε
    • 24 Αυγούστου 2015, 18:33
      Permalink

      Φήμες λένε….από έναν ψηλό και όχι μακρινό πύργο;;

      Σχολιάστε
    • 24 Αυγούστου 2015, 20:59
      Permalink

      Πολύ θα το ήθελα αλλά μιας και μίλήσατε πολύ για την Κύπρο φέτος απ’ ό,τι είδα μην ανησυχείς το μυαλό μου πάλι μαζί σας θα ‘ναι χεχε

      Σχολιάστε
    • 25 Αυγούστου 2015, 09:38
      Permalink

      Κύπρος;;;! Τέλεια, σε περιμένουμε!!! κάναμε πολλή εξάσκηση φέτος!!!!

      Σχολιάστε
    • 25 Αυγούστου 2015, 19:30
      Permalink

      Eυχαριστώ που με περιμένετε.
      Αν θέλει ο Θεός μπορεί να ανταμωθούμε στο Ελληνικό 2016!

      Σχολιάστε
  • 24 Αυγούστου 2015, 23:53
    Permalink

    Εεεε οχι…..αυτη η Χ.Α μας ερχεται απο πολυυυ μακρια…….ισως και απο την αγαπημενη μας Κυπρο……. λεω εγω τωρα…..!!! Αλλα γιατι να μην ερθει στην μετακατασκηνωτικη μας που θα ειναι εξισου τελεια για να γευτει αυτη την χαρα;;;; τι λες;;; να σε περιμενουμε;;;;

    Σχολιάστε
    • 25 Αυγούστου 2015, 09:17
      Permalink

      Xεχε καλά μάντεψες φίλη μου!
      Και τα σχολεία να μην άνοιγαν έχουμε και ένα πανεπιστήμιο να ξεκινήσουμε χεχε 😉

      Σχολιάστε
  • 29 Αυγούστου 2015, 21:16
    Permalink

    Εύχομαι να μείνει για πάντα μεθ’ημών το Φως του Χριστού!
    Αγαπητή Χ.Α από μακριά, μήπως είσαι και Χ.Α από παλιά;Μάλλον θα πρέπει να σε φωνάζουμε κυρία…”Χαίρε εν Κυρίω πάντοτε”!Και…χαμογέλα,αδερφέ μου!

    Σχολιάστε
    • 1 Σεπτεμβρίου 2015, 11:52
      Permalink

      Πάντα με χαμόγελο και διάθεση για τραγούδι 😉
      Θα δείξει του χρόνου πως θα με φωνάζετε…
      Μακάρι να ‘μαστε καλά πάντα με τον Κύριο στο πλάι
      κι ίσως κάποτε να ανταμωθούμε 🙂

      Σχολιάστε
    • 2 Σεπτεμβρίου 2015, 14:59
      Permalink

      Χρόνια Πολλά στη Χ.Α. από μακριά! Νομίζω ότι γιόρταζε χθες!

      Σχολιάστε
  • 2 Σεπτεμβρίου 2015, 22:56
    Permalink

    Λάθος μαντεψιά αλλά δεν πειράζει, τη δέχομαι την ευχή χεχε. Ευχαριστώ