Τι θέλεις να συζητήσουμε φέτος στην κατασκήνωση;

Μία από τις πιο όμορφες ώρες στην κατασκήνωση

είναι η ώρα που συγκεντρωνόμαστε με την ομάδα μας και συζητάμε.

Φέτος πρότεινε κι εσύ κάποια θέματα που θα ήθελες να μας απασχολήσουν σε ομαδική ή κοινή συζήτηση στην κατασκήνωση του Γυμνασίου ή του Λυκείου!

Γράψε μας τις προτάσεις σου είτε με σχόλιο κάτω από το θέμα αυτό, είτε με email στη διεύθυνση x.agonistries@gmail.com είτε λέγοντάς τα στην ομαδάρχη σου. Μην ξεχάσεις να σημειώσεις ποια κατασκήνωση (του Γυμνασίου ή του Λυκείου) αφορούν τα θέματα που προτείνεις!

Περιμένουμε τις προτάσεις σου.

 

Σου ευχόμαστε,

Φώτιση και επιτυχία στις εξετάσεις σου!

 

Με αγάπη Χριστού

Χαρούμενες Αγωνίστριες

Facebooktwitterpinterestmail

10 σκέψεις σχετικά με το “Τι θέλεις να συζητήσουμε φέτος στην κατασκήνωση;

  • 18 Μαΐου 2014, 19:17
    Permalink

    Δηλαδή, ξεκίνησε η προετοιμασία της Κατασκήνωσης;;;

    Σχολιάστε
  • 24 Ιουνίου 2014, 13:25
    Permalink

    Να καταλάβουμε το βαθύτερο νόημα της πίστης μας στον Θεό και να ζήσουμε στιγμές αξέχαστες, μακριά από τη ρουτίνα και την πίεση του διαβάσματος… Καλό καλοκαίρι σε όλους!!!!!!!!!!!!!
    Ο Θεός μαζί μας..!!!!!

    Σχολιάστε
  • 27 Ιουνίου 2014, 15:48
    Permalink

    Μάλλον κάποιος πρέπει να κάνει την αρχή………..
    Εγώ θα ήθελα να συζητήσουμε στο λύκειο πώς πρέπει να είναι η συμπεριφορά μας απέναντι στις κοσμικές φίλες μας.

    Σχολιάστε
    • 7 Ιουλίου 2014, 17:35
      Permalink

      Κι εγώ συμφωνώ ! Θα μπορούσαμε να συζητήσουμε , στο Λύκειο για τον εθισμό στο διαδίκτυο !!!

      Σχολιάστε
  • 30 Ιουνίου 2014, 13:42
    Permalink

    Θα μπορούσαμε να εμβαθύνουμε στο γεγονός της αντοχής του Κυρίου στον πόνο από τα καρφιά πάνω στον Σταυρό!!!!Αντιθέτως που εμείς με έναν απλό τσίμπημα πονάμε!!!Το έχουμε σκεφτεί καθόλου αυτό?!
    Υ.Γ. Εγώ αυτό το θέμα θα πρότεινα για να συζυτήσουμε στο λύκειο!!!
    Καλή αντάμωση σε 26 μέρες από σήμερα!!!!

    Σχολιάστε
  • 12 Ιουλίου 2014, 19:28
    Permalink

    Και για την δύναμη Του Σταυρού !

    Σχολιάστε
  • 19 Ιουλίου 2014, 18:06
    Permalink

    Επείγον!!!Μπορεί κάποιος να μου πει πότε είναι το επισκεπτήριο του γυμνασίου ;;;

    Σχολιάστε
  • 20 Ιουλίου 2014, 20:22
    Permalink

    Θα μπορούσαμε να μιλήσουμε για το θάρρος που πρέπει να έχει η καθεμία από εμάς όταν ομολογεί την πίστη της στον μόνο αληθινό Θεό.