Τρίκαλα – Μετέωρα – Λίμνη Πλαστήρα!

Μια ακόμα μοναδική εκδρομή με τις Χαρούμενες Αγωνίστριες Αθηνών!

Τι να πρωτοθυμηθούμε;!

Την ανάβαση στις Μονές του Μεγάλου Μετεώρου και του Αγίου Στεφάνου;

Τον ανοιξιάτικο περίπατο στην πόλη των Τρικάλων, με το μεγάλο ρολόι;

Τα ασταμάτητα τραγούδια και τη ζωντανή παρέα μας;

Τους καινούριους μικρούς μας φίλους;

Μα αυτό κυρίως που θα μας μείνει αξέχαστο είναι η μαγευτική βόλτα στην καταπράσινη λίμνη Πλαστήρα με τα λαμπερά χρώματα, το κατάφυτο φυσικό περιβάλλον, το ζεστό ήλιο και τον πεντακάθαρο καταγάλανο ουρανό!!

Τρεις ανεπανάληπτες μέρες!

Περιμένουμε απλά την ανακοίνωση του επόμενου προορισμού για τις Χαρούμενες Αγωνίστριες Αθηνών!!

Facebooktwitterpinterestmail

15 thoughts on “Τρίκαλα – Μετέωρα – Λίμνη Πλαστήρα!

  • 10 Μαρτίου 2014, 21:56
    Permalink

    Νομίζω πως ο επόμενος προορισμός…ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ να είναι το ΕΛΛΗΝΙΚΟ κ μάλιστα ΑΜΕΣΑ!!!!Μην ξεχνιόμαστε, το Πάσχα είναι κοντά!!!! Περιμένει το μικρό ερίφιο!!!

    Σχολιάστε
  • 11 Μαρτίου 2014, 13:29
    Permalink

    Γεια σας καινούριες μας φίλες Χ.Α. Αθηνών! Είμαστε οι “καινούριοι μικροί σας φίλοι” από τα Τρίκαλα. Χαιρόμαστε που η εκδρομή σας ήταν τόσο όμορφη. Κι εμείς περάσαμε υπέροχα μαζί σας και δε θα ξεχάσουμε ποτέ αυτήν την καταπληκτική παρέα σας! Να είστε πάντα καλά!
    Με πολλή αγάπη,
    Κ – Ο – Π – Χ – Λ – Φ

    Σχολιάστε
  • 11 Μαρτίου 2014, 19:06
    Permalink

    Καινούριοι μικροί φίλοι,τι εννοειτε με το “Κ – Ο – Π – Χ – Λ – Φ”??? Εεεε…..!?Μήπως αυτό που θέλετε να πείτε, δεν μπορείτε να το εκφράσετε με λέξεις????Εεεεεεε!!!!!
    Αρχηγέ, μάλον… τα παιδιά θέλουν να πούν ότι Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ,γι’αυτούς ήταν κάτι το ξεχωριστό από τις γνωστές φιλίες τους και ελπίζω ότι θα βρεθεί μια τέτοια ευκαιρία ή γι’αυτούς ή για μας….!!!Έτσι δεν είναι Αρχηγέ???Εσείς τι λέτε για όλα αυτά που βλέπετε να γράφονται στο site????Εεεε….!!!!????
    Υ.Γ Τόσα βίντεο βγάζατε, ένα δείγμα δεν μπορούμε να έχουμε…???!!!

    Σχολιάστε
  • 11 Μαρτίου 2014, 20:10
    Permalink

    Κυρ., Ουρ., Παν., Χρ., Λουκ., Φιλ.!!!!
    Ευχαριστούμε και σας προσκαλούμε … στο Ελληνικό!!!!

    Υ.Γ.Το βίντεο μάλλον χρειάζεται “ξεκαθάρισμα” από την ομίχλη της λίμνης!!!

    Σχολιάστε
  • 11 Μαρτίου 2014, 20:32
    Permalink

    Τι τέλεια όμως χρειάζεται και video οπωσδήποτε…..
    Και τώρα……Ελληνικό!!!!!
    Οι διακοπές για το Πάσχα αρχίζουν σε ένα μήνα ακριβώς.Μήπως αυτό είναι και το χρονικό διάστημα που μας χωρίζει από το αγαπημένο μας ΕΛΛΗΝΙΚΟ ;;;;;;
    Αρχηγέέέέ περιμένουμεεεεε……

    Σχολιάστε
  • 11 Μαρτίου 2014, 22:02
    Permalink

    μ-π-ρ-α-β-ο, μπράβο! ε-υ-γ-ε, εύγε! ζ-η-τ-ω, ζήτω! Ήταν πολύ καλό, πάρα πολύ ωραίο, ήταν πολύ καλό, πάρα πολύ καλό ο ο , καλό ο ο ο, καλό – καλό – καλό, ε!!!
    Το μάθαμε τελικά, έτσι;;
    Σας περιμένουμε και στο ελατοφύτευτο Νεραϊδοχώρι (15 -25 Ιουλίου), κι αν μας προσκαλείτε στο Ελληνικό… εμείς δεύτερη φορά δε χρειαζόμαστε… πρόσκληση…

    Σχολιάστε
  • 15 Μαρτίου 2014, 21:18
    Permalink

    μαλλον δεν θα εχουμε video ή αφου αργει τοσο πολυ θα ειναι καταπληκτικο…..

    Σχολιάστε
  • 16 Μαρτίου 2014, 14:58
    Permalink

    Μείνετε συντονισμένες … και το video EΡΧΕΤΑΙ!! Καλή εβδομάδα στο σχολείο και στους όμορφους αγώνες μας

    Σχολιάστε
  • 16 Μαρτίου 2014, 19:08
    Permalink

    Ευχαριστούμεεεεεε επίσηςςςςς!!!
    Περιμένουμεεεεε…..

    Σχολιάστε
  • 20 Μαρτίου 2014, 20:47
    Permalink

    Περάσαμε τέλεια στην εκδρομή . Ήταν μια ευκαιρία να συναντηθούμε με τις φίλες μας και να ζούμε πιο κοντά στο Θεό .

    Σχολιάστε
  • 25 Μαρτίου 2014, 17:24
    Permalink

    ΑΧ….ήταν πολύ ωραία στην μονοήμερη εκδρομή του γυμνασίου!Επόμενος προορισμός τώρα…..ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΌ!!!!!!!!!!!!!