30 thoughts on “Σεπτέμβριος 2013

  • 2 Σεπτεμβρίου 2013, 20:52
    Permalink

    ΠΥΡΟΤΕΧΝΗΜΑΤΑ!!!!!!!
    Πείτε μας και ώρα που φεύγουμε την Παρασκευή να ενημερώσω το σοφέρ μου!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 2 Σεπτεμβρίου 2013, 21:30
    Permalink

    Ναιιιιιι!!!!!!!!!!!!!
    Τριημερο στο Ελληνικο!!!!!!!!!!!!!
    Θα παμε τριημερο στο Ελληνικο!!!!!
    Ευχαριστουμε θερμα, το Αρχηγειο, την αγαπημενη μας Σεβαστεια και ολους οσους συνεβαλαν για υλοποιηθει αυτη η αποφαση!!!!!!!
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!!!!!
    Καλη ανταμωση στο αγαπημενο μας Ελληνικο!!!!!! 🙂

    Σχολιάστε
  • 2 Σεπτεμβρίου 2013, 22:34
    Permalink

    Τέλεια τέλεια τέλεια!!!Τριήμερο στο ΕΛΛΗΝΙΚΟ!!!Επιτέλους η επιθυμία μας έγινε πραγματικότητα!!!Ελληνικό ερχόμαστεεεεεε.
    Υ.Γ Η Καισάρεια θα είναι σύσσωμη!!!Οι άλλες ομάδες???Θα δώσουν το παρόν???

    Σχολιάστε
  • 3 Σεπτεμβρίου 2013, 10:56
    Permalink

    Ναιιιιιιιιιι!!!!!!!!
    Τα καταφέραμε!Ευχαριστούμε πολύ!!!
    Ελληνικό ετοιμάσου!Έρχεται…..η Μονεμβασιά!!!!!!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 3 Σεπτεμβρίου 2013, 12:52
    Permalink

    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΗΡΑΜΕ Ο,ΤΙ ΑΞΙΖΑΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ΝΑ ΕΙΝΑΣΤΕ ΕΚΕΙ!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 3 Σεπτεμβρίου 2013, 12:59
    Permalink

    Μπραβο!Ευγε!Ζητω!ΤΡΙΗΜΕΡΟ στο ΕΛΛΗΝΙΚΟ!!!Σας ευχαριστουμε!Η Κωνσταντινουπολη θα δωσει και αυτη το παρον.ΕΛΛΗΝΙΚΟ ετοιμασου σου ερχομαστε.

    Σχολιάστε
  • 3 Σεπτεμβρίου 2013, 13:43
    Permalink

    ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!
    Αρχηγε, περιμενουμε περισσοτερες πληροφοριες!!!
    Περιμενουμεεεεε….
    Η Μονεμβασια ειναι ετοιμη για ΕΛΛΗΝΙΚΟ!!!!!!!
    Η Σεβαστεια????

    Σχολιάστε
    • 4 Σεπτεμβρίου 2013, 16:51
      Permalink

      Η Σεβάστεια …ετοιμάζει και ετοιμάζεται!!
      Εσείς, καλά μας παιδιά, όρθια στις επάλξεις με τις προσευχές σας για τα μαθήματά μας!!!

      Σχολιάστε
    • 5 Σεπτεμβρίου 2013, 20:01
      Permalink

      Π.Ρ. Σου έχω πει ΧΙΛΙΕΣ φορές να μη ζηλεύεις!!!:)

      Σχολιάστε
    • 6 Σεπτεμβρίου 2013, 11:24
      Permalink

      Κ.Ε. Σου έχω πει ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΕΣ φορές να με βοηθήσεις να ξεπεράσω αυτό που εσύ αποκαλείς “ζήλια”, ενώ εγώ αποκαλώ αγάπη. Κάνε τουλάχιστον μία προσπάθεια!!! 🙂

      Σχολιάστε
  • 4 Σεπτεμβρίου 2013, 11:05
    Permalink

    Η ψυχή, η καρδιά και ο νους της Σεβάστειας ταξιδεύει κάθε ώρα και μέρα σ’αυτό το υπέροχο κομμάτι ουρανού που έπεσε στη γη και λέγεται Ελληνικο..! Το μόνο που απομένει είναι ταξιδέψει και με “σάρκα και οστά”! Κάτι θα κάνουμε γι’αυτό… ΔΕ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ!!!

    Σχολιάστε
  • 4 Σεπτεμβρίου 2013, 13:32
    Permalink

    Ε,φυσικα και το αξιζατε!Ελληνικο ερχομαστε!Το λυκειο συμφωνει;μη μας ξεπερασει το γυμνασιο σ ενθουσιασμο;!

    Σχολιάστε
  • 4 Σεπτεμβρίου 2013, 15:36
    Permalink

    Ερωτηση προς Αρχηγειο:
    Η Κυριακη της μετακατασκηνωτικης, ειναι η Κυριακη που θα ειναι ο π. Αστεριος με τους γονεις στην κατασκηνωση???

    Σχολιάστε
  • 4 Σεπτεμβρίου 2013, 16:25
    Permalink

    Προ(σ)καλούμε τις ομάδες που θα ακουστούν : Κωνσταντινούπολη, Καισάρεια, Πόντος, Χίος, Μονεμβασία, Ζάκυνθος, Μόσχα, Αντιόχεια, Θεσσαλονίκη…σε ένα αθλητικό Ελληνικο τουρνουά, το 3ήμερο!
    ΟΧΙ ΤΩΡΑ…ΤΟΤΕ!

    Από το ΘΑΒΩΡ με αγάπη…!

    Σχολιάστε
    • 4 Σεπτεμβρίου 2013, 17:46
      Permalink

      Γιατί όχι θα κάνουμε ο,τι μπορούμε για να κάνουμε την επιθυμία σας πραγματικότητα!!!
      Ευχαριστούμε για την πρόκληση!!!

      Σχολιάστε
    • 5 Σεπτεμβρίου 2013, 13:48
      Permalink

      Η προ(σ)κλησή σας έγινε δεκτή από Μονεμβασιά!!!
      Σεβάστεια αφήνουμε πάνω σας την οργάνωση του τουρνουά!!!!!!

      Σχολιάστε
  • 4 Σεπτεμβρίου 2013, 16:53
    Permalink

    Δεν ξέρω για τα Χιώτικα παιδιά πάντως οι ομαδάρχισσες είναι μέσα…ε κ.Χαρά;;

    Σχολιάστε
    • 5 Σεπτεμβρίου 2013, 19:02
      Permalink

      Δε λείπει ο Μάρτης απ’τη σαρακοστή κυρία από τη Χιο! Έχω δώσει ήδη κάπου την απάντησή μου… Παρακαλώ και της Χίου τα παιδιά…Τα περιμένουμεεεεεεεεεε…

      Σχολιάστε
  • 4 Σεπτεμβρίου 2013, 21:55
    Permalink

    Μέσα στο χείμαρρο των μαθημάτων,είσαι κρυστάλλινο νερό αντανακλώντας τις τόσο όμορφες στιγμές που περάσαμε εκεί.
    Μέσα στην καταιγίδα των πειρασμων,είσαι ουράνιο τόξο που μας ενώνει με τον ουρανό.
    Μέσα στην ξηρασία του αγώνα,είσαι ψιλή βροχούλα που μας βοηθάς να ξαναρχισουμε ν’αγωνιζόμαστε στο στίβο της ζωής!
    Ελληνικό:μια λέξη,χίλιες εικόνες,αρχή για νέους αγώνες!Ανυπομονούμε!!!

    Σχολιάστε
  • 4 Σεπτεμβρίου 2013, 21:58
    Permalink

    ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΤΕΛΙΩΦΟΙΤΕΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΥΠΑΣΤΕ;

    Σχολιάστε
    • 5 Σεπτεμβρίου 2013, 16:06
      Permalink

      Εσείς θα έρθετε για να γεμίσετε μπαταρίες και ΦΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΣ!

      Σχολιάστε
  • 5 Σεπτεμβρίου 2013, 00:04
    Permalink

    Αρχηγε, μην ξεχασετε να μαζεψετε υλικο απο την μετακατασκηνωτικη γιατι κατι μου λεει πως θα περασουμε φανταστικα!!!!!
    Και για να μεινουν αξεχαστες αυτες οι ομορφες στιγμες, δεν πρεπει να τις συλλεξουμε και να τις ανεβασουμε στο site???
    Συνεπως, θα ηταν τελειο, αν μετα την μετακατασκηνωτικη φτιαχνατε ενα βιντεο για παραδειγμα, το οποιο εδειχνε ποσο ωραια περασαμε στο αγαπημενο μας Ελληνικο και τον Σεπτεμβρη!!!!!
    Θα χαρουμε πολυ αν ξαναδουμε φωτογραφιες και υλικο απο την μετακατασκηνωτικη εκδρομη 2013!!!!
    Εως τοτε, καλη ανταμωση στο Ελληνικο!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 5 Σεπτεμβρίου 2013, 11:04
    Permalink

    Η θυσία συμφωνεί με την ισχύς..! Σας περιμένουμεεεεεεεε 🙂 😉

    Σχολιάστε
  • 5 Σεπτεμβρίου 2013, 19:05
    Permalink

    Εννοειται πως η Μονεμβασια ειναι μεσα!!!!!!
    Τα ομαδοπουλα της Μονεμβασιας ειναι ετοιμα για 3 αξεχαστες μερες στο Ελληνικο!!!!!
    Εσεις, κυρια απ’ τη Μονεμβασια?????

    Σχολιάστε
  • 5 Σεπτεμβρίου 2013, 20:22
    Permalink

    Ζήτω!Τριήμερο στο Ελληνικό!Ο,τι χρειάζεται για να πάρουμε δύναμη για τον δύσκολο χειμώνα που έρχεται…Θα είμαστε όλες εκεί…είτε νοερά είτε σωματικά!

    Σχολιάστε
  • 8 Σεπτεμβρίου 2013, 18:27
    Permalink

    Η Μονεμβασία σας χαιρετεί και για όλα πολύ σας ευχαριστεί !!!!
    θα είμαστε όλες εκεί στην μετακατασκηνωτική !!!!

    Σχολιάστε
  • 2 Δεκεμβρίου 2013, 22:06
    Permalink

    Και το σημαντικότερο…κοντά στη φύση και πιο κοντά στη χάρη του Θεού! Για φανταστείτε την πρωινή χριστουγεννιάτικη θεία λειτουργία στο Ελληνικό!