Ελληνικό 2013: Η κατασκήνωση να παραταθεί!

Ζούμε ακόμα μετά από δύο εβδομάδες “Στα ίχνη των Αγίων” και

ζητάμε ΠΑΡΑΤΑΣΗ της μετακατασκηνωτικής εκδρομής από “τέως” και “νυν” αρχηγούς!

Όλες οι ομάδες μας από τις μικρότερες ως τις μεγαλύτερες συμφωνούν!

Ας ταξιδέψουμε και πάλι, λοιπόν, σε άλλες τρεις από τις αγαπημένες μας πόλεις

ακούγοντας τους ύμνους τους!

Οι πτήσεις και από αυτές τις τρεις πόλεις είναι έτοιμες για………………………!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ! ΠΡΟΣΟΧΗ! Στείλε τις αγαπημένες σου φωτογραφίες από το Ελληνικό 2013 στο ellinikogymnasio@gmail.com μαζί με τα σχόλιά σου! Θα χρησιμοποιηθούν στο μεγάλο αφιέρωμα που ετοιμάζεται για το Ελληνικό 2013!

 

Facebooktwitterpinterestmail

24 thoughts on “Ελληνικό 2013: Η κατασκήνωση να παραταθεί!

  • 10 Αυγούστου 2013, 20:40
    Permalink

    Κι έλεγα θα’ναι σ’ αυτές τις πτήσεις η Χίος ή στις επόμενες…Περιμεεεένουμε!!!
    Το site έχει βουλιάξει από Ελληνικό!Εμείς πάντως ετοιμαζόμαστε για τη μετακατασκηνωτική στη Χίο, όπως είχαμε πει!!!!

    Σχολιάστε
  • 10 Αυγούστου 2013, 20:56
    Permalink

    ΚΑΙΣΑΡΕΙΑ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕΕΕ….Τέλεια όλα ήταν τέλεια!!!Το βιντεάκι καταπληκτικόοοοο!!!Οι ύμνοι των ομάδων έξαιρετικοίιιι!!!Η παράταση της μετακατασκηνωτικής ακόμη καλύτερηηηηη!!!ΕΛΛΗΝΙΚΟ ερχόμαστεεεεε!!!!

    Σχολιάστε
  • 11 Αυγούστου 2013, 00:35
    Permalink

    Το βίντεο ήταν εκπληκτικό!
    Μας θύμισε τι γευτήκαμε στο Ελληκό 2013 και μας έδωσε μια γεύση για για το τι θα ακολουθήσει στην “τριήμερη” Μετακατασκηνωτική 2013!!! Σας ευχαριστούμε πραγματικά για όλες αυτές τις αξέχαστες στιγμές που μοιραστήκαμε όλοι μαζί στο Ελληνικό! Ένα τεράστιο ευχαριστώ και στην ομαδάρχισσα μας, που ελπίζουμε να πέρασε υπέροχα στο Αθαμάνιο, τόσο υπέροχα, όσο περάσαμε και εμείς στο Ελληνικό!!
    Περιμένουμε με ανυπομονησία και τις υπόλοιπες 3 ομάδες να προσγειωθούν έτσι ώστε να οργανώσουμε μία ομαδική επιβίβαση για την πτήση στις 20 -θερμή παράκληση- Σεπτεμβρίου έτσι ώστε να ”δημιούργήσουμε” περισσότερες αναμνήσεις στην…ΜΕΤΑΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΗ!!!
    Καλή Αντάμωση!

    Υ.Γ Αρχηγέ, μπορείτε να μας ενημερώσετε αν έγινε δεκτό το αίτημα μας από τον Τομέα Χαρούμενων Αγωνιστριών, το οποίο υποστηρίχθηκε με 100% κατασκηνιώτικη συμμετοχή;

    Σχολιάστε
    • 12 Αυγούστου 2013, 19:15
      Permalink

      υπέροχο Ελληνικό=υπέροχο Αθαμάνιο!Όπως όλες μαζί μοιραστήκαμε τόσα το καλοκαίρι έτσι και τον Σεπτέμβρη! να μην λείπει καμιά μας! ΕΛΛΗΝΙΚΟairlines πρέπει σύντομα να μάθουμε για πότε κλείνουμε εισητήρια!!!για τις 20 ε?
      και για να μην ξεχνιόμαστε: καιΣΑρειΑ…….

      Σχολιάστε
    • 14 Αυγούστου 2013, 14:46
      Permalink

      …ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Α-ΝΑΣΤΑΙΝΟΜΑΙ!!!

      Σχολιάστε
  • 11 Αυγούστου 2013, 21:15
    Permalink

    Έγκυρες πληροφορίες λένε ότι το τριήμερο είναι κοντά!!! Τα σχόλια και η επιστολή έχουν κάνει θραύση! Και το υπαρχηγείο ασκεί όσες πιέσεις μπορεί!! Η Σεβάστεια έτοιμη για την πτήση;

    Σχολιάστε
    • 12 Αυγούστου 2013, 18:36
      Permalink

      Αν είναι έτοοιμη;;; Η Σεβάστεια είναι ήδη εκεί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Σχολιάστε
    • 12 Αυγούστου 2013, 22:12
      Permalink

      Ακόμα σκεφτόμαστε…να περιμένετε τις απαντήσεις μας…!

      Σχολιάστε
  • 12 Αυγούστου 2013, 17:14
    Permalink

    Αρχηγέ, τελικά τι θα γίνει με την μετακατασκηνωτική???
    Θα πάμε τριήμερο στο Ελληνικό??? (Σας παρακαλούμε θερμά)
    Περιμένουμε την απάντησή σας με πολλή αγωνία!!!
    Ελπίζουμε, να είναι αυτό που όλες περιμένουμε με ανυπομονησία!!!

    Σχολιάστε
  • 13 Αυγούστου 2013, 17:39
    Permalink

    Τελικα, οπως μας αναφερετε πως το τριημερο ειναι κοντα, εννοειτε πως αποφασιστηκε πλεον οτι θα παμε τριημερο!?
    Και ποτε θα το ανακοινωσετε δημοσιως-δημοσιως για να το μαθουν ολες???
    Περιμενουμε απαντησεις…

    Σχολιάστε
  • 14 Αυγούστου 2013, 14:49
    Permalink

    Αρχηγέ, τελικά θα πάμε τριήμερο στη Μετακατασκηνωτική 2013; Φέτος, επειδή και το έτος τελειώνει σε “3” πρέπει και οι μέρες στη Μετακατασκηνωτική να οριστούν ανάλογα!! Ανυπομονούμε!

    Σχολιάστε
  • 15 Αυγούστου 2013, 17:40
    Permalink

    του λυκειου που ειναι το βιντεο????????? μαλλον ειναι πιο ωραιο και για αυτο αργει………

    Σχολιάστε
  • 16 Αυγούστου 2013, 12:46
    Permalink

    Η κατασκήνωση είναι τρόπος ζωής! Έχουμε κλείσει βαθιά μέσα μας όλα όσα ζήσαμε εκεί και στις κατάλληλες στιγμές βγαίνουν και κάνουν την ζωή μας πιο χρωματιστή, πιο ωραία, πιο φωτεινή. Αλλά παιδιά η ζωή συνχίζεται. Οι ομάδες μας το χειμώνα, έρχονται. Μη λέμε μόνο για την Κατασκήνωση και μετά το χειμώνα χανόμαστε. Όποιος θέλει να είναι κοντά στον Χριστό, πάντα βρίσκει τρόπο να είναι μαζί Του.

    Σχολιάστε
  • 16 Αυγούστου 2013, 14:20
    Permalink

    Η Κωνσταντινουπολη δε θα μπορουσε να λειπει απο την τριημερη (το ελπιζουμε!)Μετακατασκηνωτικη εκδρομη.Περιμενουμε με ανυπομονησια την απαντηση του αγαπημενου μας Αρχηγειου.

    Σχολιάστε
  • 16 Αυγούστου 2013, 23:13
    Permalink

    ΘΈΛΟΥΜΕ ΥΛΙΚΌ ΑΠΌ ΤΟ ΘΑΒΩΡ!!!!
    ΚΟΝΤΕΎΕΙ Η ΜΕΤΑΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΎΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΌ!!!
    ΜΑΣ ΈΦΑΓΕ ΤΟ ΓΥΜΝΆΣΙΟ…..;):):):)

    Σχολιάστε
  • 17 Αυγούστου 2013, 17:23
    Permalink

    Και μεις περιμένουμε το υλικό από το Λύκειο. Και θα συμφωνήσω με την προηγούμενη τελειόφοιτη. Ο χειμώνας μας περιμένει με τις ομάδες μας. Αυτό είναι πραγματική ξεκούραση από τα μαθήματα. Και θα προσπαθήσω να πηγαίνω όλες τις φορές, όσο και δύσκολα να είναι φέτος με τα φροντιστήρια.

    Σχολιάστε
  • 19 Αυγούστου 2013, 10:32
    Permalink

    Περιμένουμε πως και πως τις φωτο και τα βίντεο!!!!!! Και τις ομάδες μας το χειμώνα φυσικά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 19 Αυγούστου 2013, 15:20
    Permalink

    MEΤΑΚΑΤΑΣΚΗΝΩΤΙΚΟ ΚΟΥΪΖ.
    ΣΕ ΠΟΣΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ;;

    Σχολιάστε
    • 19 Αυγούστου 2013, 18:35
      Permalink

      Σε ένα μήνα και μερικές ωρίτσες!!!

      Σχολιάστε
  • 20 Αυγούστου 2013, 17:57
    Permalink

    τετοια ώρα σε ένα μήνα θα είμαστε σίγουρα στο Ελληνικό!!!!!!(σίγουρα??)

    Σχολιάστε
    • 20 Αυγούστου 2013, 18:45
      Permalink

      Τι συζητάμε??Ποιος έχει αντίρρηση για να μην είμαστε???
      Ήδη είμαστε εκεί με τη σκέψη μας το μόνο που μένει είναι και το σώμα….
      Το ΕΛΛΗΝΙΚΟ μας περιμένει.
      Γιατί αργούμε..???

      Σχολιάστε
  • 20 Αυγούστου 2013, 21:44
    Permalink

    Οι προγραμματισμένες πτήσεις από…ΑΚΥΡΩΘΗΚΑΝ???
    Περιμένουμε….

    Σχολιάστε
  • 20 Αυγούστου 2013, 21:47
    Permalink

    Οι τελευταίες πτήσεις από Μονεμβασιά,Χίο και Πόντο ακυρώθηκαν λόγω καιρικών συνθηκών???Γιατί αργούν???Οι υπόλοιπες πτήσεις κοντεύουν στο ΕΛΛΗΝΙΚΟ.Λίγος καιρός απόμένει!!!Περιμένουμεεεε!!

    Σχολιάστε
  • 29 Αυγούστου 2013, 15:35
    Permalink

    Αρχηγέ τη θα γίνει με το τριήμερο στο αγαπημένο μας ΕΛΛΗΝΙΚΟ???