Λήξη σε δύο επεισόδια!

Η χρονιά τελειώνει, οι εξετάσεις πλησιάζουν και οι Χαρούμενες Αγωνίστριες Χίου δε μπορούσαμε να μη ζήσουμε με πολλή αγωνιστική χαρά τις τελευταίες συγκεντρώσεις στην Ομάδα μας! Κι επειδή δεν προλαβαίναμε να ζήσουμε όλα όσα θέλαμε σε μια μόνο συγκέντρωση λήξεως, κάναμε λήξη σε δύο επεισόδια!

Τις Κυριακές 6 και 13 Μαΐου 2012 λοιπόν:

  • παίξαμε σαν σε κατασκήνωση!
  • πήραμε τα βραβεία μας για τις περισσότερες παρουσίες και την πιο μεγάλη ιεραποστολή στις φίλες μας!
  • είδαμε …δελτίο ειδήσεων!
  • ξαναζήσαμε τις άπειρες υπέροχες ευλογημένες στιγμές αυτής της χρονιάς που πάντα ολοκληρώνονται με Κατασκήνωση!
  • μαγειρέψαμε το γλυκό του Προς τη Νίκη για να του το στείλουμε σαν ευχαριστώ!
  • ταξιδέψαμε “αφ’ υψηλού” σε μια Ελλάδα μοναδική και αγαπημένη!
  • και ανανεώσαμε την απόφασή μας να αγωνιστούμε με όλες μας τις δυνάμεις για να αναστήσουμε μια “Ελλάδα φωτεινή χριστιανική”!

Δώρο ουράνιο η Ομάδα μας! Μας χάρισε την ευκαιρία να γνωρίσουμε πιο βαθιά το Θεό αλλά και τις συναγωνίστριές μας και γίναμε μια παρέα πολύ δεμένη!

Έτσι ανανεώσαμε το ραντεβού μας για μετά τις εξετάσεις! Ο Θεός να χαρίζει δύναμη και φώτιση ως τότε…!

Ας ξαναδούμε κάτι από όσα ζήσαμε κοντά Του αυτή τη χρονιά!

Facebooktwitterpinterestmail

14 thoughts on “Λήξη σε δύο επεισόδια!

  • 22 Μαΐου 2012, 13:57
    Permalink

    Χριστός Ανέστη!
    Δεν ξέρω αν είδατε το Προς τη Νικη του Ιουνίου αλλά…έχουμε πρωτιές στο διαγωνισμό!!
    Με το καλό να παίξουμε τα παιχνίδια της ταράτσας και στην κατασκήνωση!

    Σχολιάστε
  • 22 Μαΐου 2012, 17:40
    Permalink

    Καλό το βιντεάκι σας,αλλά τα γιαπωνέζικα το ψιλοχαλάνε. Πότε είναι η κατασκήνωσή σας;

    Σχολιάστε
    • 23 Μαΐου 2012, 12:45
      Permalink

      Τέλειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο! ΤΟ βιντεάκι!

      Σχολιάστε
  • 22 Μαΐου 2012, 17:57
    Permalink

    Τα κατάλαβα ολα τι τους θέλαμε τους υπότιτλους;

    Σχολιάστε
    • 14 Ιουνίου 2012, 19:30
      Permalink

      シナ・チベット語族とされる言語グループの系統は、諸説あるが、下記の通り列挙する
      Για πες μου τι λέει εδώ????
      Τέλειο??……..
      χαχα

      Σχολιάστε
    • 21 Ιουνίου 2012, 20:05
      Permalink

      -Στελέχη των ομάδων που είναι σινο-θιβετιανή γλώσσα, αλλά κάποιες θεωρίες, να απαριθμηθούν ως εξής-EMENA AYTO MOY ΛΕΕΙ!!!!!!!

      Σχολιάστε
  • 23 Μαΐου 2012, 12:32
    Permalink

    Οι φωτογραφίες ωραίες, αλλά ρε παιδιά…χάθηκε να είχε πιο λίγα γιαπωνέζικα;!

    Σχολιάστε
  • 23 Μαΐου 2012, 13:00
    Permalink

    Αληθώς Ανέστη!!!!! Χιχι! Μπράβο κοριτσια!! Πολυύ πετυχημένο!! Καλή επιτυχία στις εξετάσεις (και σε μας που δίνουμε πανελλήνιες!) Και ας μην ξεχνάμε πως με τον Χριστό μέσα μας,το άγχος είναι λέξη που…δεν υπάρχει!!!

    Σχολιάστε
  • 23 Μαΐου 2012, 13:31
    Permalink

    Εμένα μου άρεσε πάρα πάρα πολύ η ιδέα με το κινέζικο δελτίο ειδήσεων!!!!!τέλειο!!!!

    Σχολιάστε
  • 24 Μαΐου 2012, 10:39
    Permalink

    Πολύ πρωτότυπη ιδέα! Μπράβο!

    Σχολιάστε
  • 24 Μαΐου 2012, 22:06
    Permalink

    Πολύ όμορφη, πρωτότυπη ιδέα! Τελικά, επειδή μπερδεύτηκα ,κινέζικα ή γιαπωνέζικα είναι; Μακάρι κάθε τι , ορθόδοξο και ελληνικό να έφτανε στα άκρα της γης για να ενισχύσει… να προσελκύσει κι άλλους εις ΧΡΙΣΤΟΝ!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 26 Μαΐου 2012, 19:38
    Permalink

    Τέλειοοο!!!Η ΧΙΟΣ πάντα δίνει ρέστα με τις πρωτοτυπίες της!
    Περιμένουμε κι άλλες εκπλήξεις στο μέλλον!!!

    Σχολιάστε
    • 10 Ιουνίου 2013, 12:29
      Permalink

      Πού να δείτε και το φετινό!!! Το περιμένουμε να ανέβει!!