19 σκέψεις σχετικά με το “Κατασκηνώσεις 2011

  • 24 Ιουνίου 2011, 11:48
    Permalink

    Εύχομαι ολόψυχα καλή και ευλογημένη κατασκήνωση!!!!Πνευματικά θα είμαστε όλοι εκεί!!! Στο όμορφο Ελληνικό!!! Καλές ετοιμασίες!!!

    Σχολιάστε
  • 29 Ιουνίου 2011, 13:49
    Permalink

    Αυτό το καλοκαίρι το Ελληνικό θα χαράξει γι’ άλλη μια φορά μέσα στις καρδιές μας, νέες πορείες κι όνειρα!

    Σχολιάστε
  • 1 Ιουλίου 2011, 17:06
    Permalink

    Θέλω να ρωτήσω: Τη Πέμπτη 14 Ιουλίου που αρχίζει η κατασκήνωση Γυμνασίου του Ελληνικού, που ακριβώς θα συναντηθούμε και τι ώρα για να φύγουμε για τη κατασκήνωση; Έχω ήδη δώσει τη δήλωση για τη κατασκήνωση, όμως επειδη δεν είχα πάει στην προκατασκηνωτική συναντηση των Χ.Α., δεν ξέρω που θα συναντηθούμε και τι ώρα. Επειδή πηγαίνω στις Χαρούμενες Αγωνίστριες Αμαρουσίου, υποθέτω πως θα συναντηθούμε όπως και πέρσι, μπροστά από μια εκκλησία σε μια λεωφόρο, σωστά; Σας παρακαλώ, εαν κάποιος υπεύθυνος γνωρίζει που και τι ώρα θα πρέπει να είμαστε έτοιμοι, ας μου δώσει μια απάντηση!

    Σχολιάστε
    • 8 Ιουλίου 2011, 01:20
      Permalink

      Πρώτα ο Θεός,την Πέμπτη 14 Ιουλίου ξεκινάμε για την κατασκήνωση του Γυμνασίου από το Σταθμό Λαρίσης(απέναντι από το σταθμό του ΟΣΕ)στις 7.00π.μ. ή μετά από συνεννόηση με την αρχηγό ή την ομαδάρχισσά σου,στην Παναγία Βλαχερνών(Λεωφόρος Κηφισίας-Μαρούσι)στις 7.20π.μ.Καλή κατασκήνωση!!!

      Σχολιάστε
  • 4 Ιουλίου 2011, 13:29
    Permalink

    Δεν υπαρχει περιπτωση να χασω την κατασκηνωση στην αγκυρα με τιποτα .Το περιμενα ολο το χειμωνα και τωρα ειναι η ωρα για κατασκηνωση

    Σχολιάστε
  • 6 Ιουλίου 2011, 16:23
    Permalink

    Γεια σας.Για να πας σε αυτες τις κατασκηνωσεις πληρωνεις?

    Σχολιάστε
    • 7 Ιουλίου 2011, 09:17
      Permalink

      Ναι, πληρώνεις μια μικρή οικονομική συμμετοχή. Κοίταξε προσεκτικά τη δεύτερη σελίδα του παραπάνω ενημερωτικού φυλλαδίου και θα δεις τι ακριβώς ισχύει για κάθε κατασκηνωτική περίοδο.

      Σχολιάστε
  • 8 Αυγούστου 2011, 16:34
    Permalink

    Πόσο τέλεια παίζει να περάσαμε και φέτος στο Ελληνικό!!!! ΜΑ-ΚΡΟ-ΘΥ-ΜΙ-Α! δεσποινίς Κατερίνα Λ.! Ζήτω η νέα γενιά (τελειόφοιτες!!)
    Απλά τέλειααααααααααα…. τα λόγια είναι περιτά

    Σχολιάστε
  • 9 Αυγούστου 2011, 20:39
    Permalink

    Α+ΠΟ+ΦΟΙ+ΤΕΣ… ήμασταν απόφοιτες… μην το παίρνετε βαριά… .ερχεται η νέα γενιά… Ελληνικό 2011 «Ωκεανός Αγάπης»…

    Σχολιάστε
  • 10 Αυγούστου 2011, 11:15
    Permalink

    ΜΑ-ΚΡΟ-ΘΥ-ΜΙ-ΑΑΑ!!!!!!!!!!!! Ελληνικό 2011 <>!!!!!!! Απλά….. τε λει άααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 10 Αυγούστου 2011, 22:48
    Permalink

    *δ. Κατερίνα Κ.!!!
    Είμαστε η νέα γενιά…υποσχόμενη πολλά… μα σαν την πιο παλιά … δεν θα υπάρξει αλλή καμμιά!!!!!

    Σχολιάστε
  • 11 Αυγούστου 2011, 11:07
    Permalink

    ΠΙΣΤΟΤΗΤΑ !!!!! Ήταν τέλειααααα τα λέμε πάλι τον Σεπτέμβριο!!!!!

    Σχολιάστε
  • 11 Αυγούστου 2011, 15:32
    Permalink

    EΛΛΗΝΙΚΟ 2011 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
    ΠΙΣΤΟΤΗΤΑ!!!! Δις Αγγελική είστε καταπληκτική. Άντε και του χρόνου να βγούμε πρώτες!!!!!!! Πάντως ήμασταν υπερβολικά ήσυχες!!!

    Σχολιάστε
  • 11 Αυγούστου 2011, 17:59
    Permalink

    Χριστιανών η Προστάτις ! Περάσαμε και φέτος υπέροχες κι αξέχαστες κατασκηνιώτικες μέρες στο Ελληνικό με την Προστασία της Παναγίας μας. Και τώρα…
    Με σταθερότητα κινάμε στη πορεία της ζωής, με οδηγό τη Παναγία των πιστών Την Προστασία! ΣΤΑΘΕΡΟΤΗΤΑ!!!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 11 Αυγούστου 2011, 22:26
    Permalink

    …Χ.Α. Γυμνασίου, μεταφερθείτε 1 μήνα πριν…τότε που ετοιμαζόμασταν για την κατασκήνωση!!!Πω!!!!
    Ελληνικό 2011!!ΧΡΙΣΤΙΑΝΩΝ Η ΠΡΟΣΤΑΤΙΣ!!!!!
    Ευχαριστούμε!!!!
    Πού είναι οι φωτογραφίες μας;;;;

    Σχολιάστε
  • 13 Αυγούστου 2011, 11:27
    Permalink

    Η κατασκήνωση μας δεν τελείωσε! Στο Ελληνικό μας είπαν ότι είναι τρόπος ζωής!
    Ελληνικό 2011: «Ωκεανός η αγάπη Σου Χριστέ μου κι εγώ σταγόνα ρίχνομαι μικρή…»!

    Σχολιάστε
  • 16 Αυγούστου 2011, 14:24
    Permalink

    Αυτή η απογείωση δεν έχει προσγείωση.
    Αυτό το ταξίδι δεν έχει επιστροφή.
    Αυτός ο ωκεανός δεν έχει όρια.
    Ωκεανός Αγάπης 2011…

    Υ.Γ. Το εισιτήριο είναι διαρκείας:10-11 Σεπτεμβρίου
    και θα το εξαργυρώσουμε όλες!
    Καλή αντάμωση!

    Σχολιάστε
  • 16 Αυγούστου 2011, 19:09
    Permalink

    ιεριχαααακιααααα…!!!……ΤΕΛΕΙΑ περάσαμε και φέτος!!!!!… όχι ως ιεριχώ αλλά ως μακροθυμία… όχι με την δ.Ρ. αλλά με την δ.Κ…. όχι ως ανάσταση ζωής αλλα ως ωκεανός αγάπης…όχι με πρωτάθλημα ποδοσφαίρου αλλά με πρωτάθλημα γερμανικού… αλλά ΚΑΙ φέτος ήταν 14 ΑΠΙΘΑΝΕΣ μέρες κατά την διάρκεια των οποίων η παρουσία και η αγάπη του Θεού έγινε αισθητή σε όλες μας!!!!ΚΑΙ φέτος με πολύ ωραία παρέα,με πολύ γέλιο(!!!), πάντα με πολύ καλή διάθεση και με πολύ ωραία συνθήματα για όλη την χρονιά….!!!!!!
    ….Η ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ!!!(…δεν χρειάζεται να θυμάσαι μέρες….αλλά στιγμές!!)