Συναντιόμαστε στη Γιορτή Λήξης των Ομάδων μας…

Για να θυμηθούμε όσα ζήσαμε μέσα στη χρονιά,
να παρακαλέσουμε την Παναγία για τις εξετάσεις μας,
και να ετοιμαστούμε για το κατασκηνιώτικο καλοκαίρι…
Σε περιμένουμε την Κυριακή 8 Μαΐου στη ΓΕΧΑ Αμπελοκήπων στις 5.15μ.μ.!

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

9 σκέψεις σχετικά με το “Συναντιόμαστε στη Γιορτή Λήξης των Ομάδων μας…

  • 28 Απριλίου 2011, 18:40
    Permalink

    Τέλεια!!! Ανυπομονούμε!!! 😀 😀 😀

    Σχολιάστε
  • 30 Απριλίου 2011, 09:46
    Permalink

    Κορίτσια μπορεί κάποια να μας εξηγήσει τί σημαίνει η λέξη: «κατασκηνιώτικο» ???
    Πρωτοφανής και πρωτάκουστη!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 1 Μαΐου 2011, 08:49
    Permalink

    Όποιος έχει ζήσει έστω και 1 κατασκηνιώτικη μέρα, μπορεί να καταλάβει τι λέμε! Άντε, δεν είναι κ πολύ μακριά!!!

    Ωραία η πρόσκληση!

    Σχολιάστε
  • 2 Μαΐου 2011, 07:37
    Permalink

    Αγαπητό «Ψάρι»
    κατασκηνωτικές (και όχι κατασκηνιώτικες) ημέρες έχω ζήσει και εγώ πολλές και και να είσαι βέβαιο ότι καταλαβαίνω πολύ καλά αυτό που λες το οποίο είναι σωστό. Αξέχαστες κατασκηνωτικές περιόδους που περιμένουμε πως και πως να ξαναέρθουν…!!!
    Στάθηκα απλώς στην παράξενη ακουστικά λέξη «κατασκηνιώτικο». Νομίζω δεν υπάρχει τέτοια λέξη στο λεξικό… Και εκτός των άλλων είναι και λίγο κακόηχη…
    Παρά ταύτα εύχομαι να περάσουν γρήγορα και με επιτυχία οι εξετάσεις μας και να έρθει η κατασκήνωση που όλοι περιμένουμε…!!!

    Σχολιάστε
  • 2 Μαΐου 2011, 23:48
    Permalink

    Ναι, μετά τις εξετάσεις, ειδικα τις Πανελληνιες, η κατασκήνωση φαντάζει σα θειο δώρο που ζώντας την καταλαβαίνεις πως ΟΝΤΩΣ είναι θείο δώρο!
    Μπα, δεν είναι κακόηχη!Κάθε λέξη μας αρεσει ή οχι, αναλόγως με τι την έχουμε συνδέσει!Κι αρκετοί άλλοι την έχουν συνδέσει με πανέμορφες μέρες που άλλαξαν ριζικά τη ζωή τους!
    Όπως και να’χει, λοιπόν, ανυπομονούμε για αυτή την ΚΑΤΑΣΚΗΝΙΩΤΙΚΗ λήξη κι ελπίζω κι εσύ να ανυπομονείς για τη δικιά σου!

    Σχολιάστε
  • 3 Μαΐου 2011, 21:26
    Permalink

    Χριστός ανέστη! Ωραία συζήτηση! Δόξα τω Θεώ! Η κατασκήνωση -όπως έλεγε κι ένα video- είναι κομμάτι ουρανού! Όποιες λέξεις κι αν προσπαθήσουμε να χρησιμοποιήσουμε για να την περιγράψουμε, σίγουρα δε θα μπορέσουν ποτέ να περιγράψουν το μέγεθός της! Ανυπομονούμε για τη λήξη και για την παράκληση, φυσικά, που όλοι ξέρουμε πόσο ενισχυτική είναι! Ευχαριστούμε τις ομαδάρχισσές μας εκ των προτέρων για όλα!

    Σχολιάστε
  • 3 Μαΐου 2011, 21:56
    Permalink

    Καλή επιτυχία σε όσους δίνουν εξετάσεις, ειδικά Πανελλήνιες. Οι Άγιοι Τρεις Ιεράρχες να σας φωτίζουν και να σας οδηγούν σε άριστα αποτελέσματα! Καλή κατασκήνωση!

    Σχολιάστε
  • 8 Μαΐου 2011, 11:31
    Permalink

    Εμείς συναντηθήκαμε σε άλλη γιορτή λήξης και εκτός όλων των άλλων υπέροχων, πήραμε και το καταπληκτικό ενθύμιο!!! να χτίζεις την κατασκήνωση σου!!!φοβερή ιδέα που βρίσκει άμεσα στα ενδιαφέροντα ενός/μιας Χαρούμενου/ης Αγωνιστή/στριας!! λίγο δύσκολες μου φάνηκαν βέβαια οι οδηγίες του παιχνιδιού, αλλά είναι τέλειο!!! φοβερό το αρχηγείο-κτήριο της Χίου!πραγματικό κάστρο!

    Σχολιάστε
  • 9 Μαΐου 2011, 12:04
    Permalink

    Τέλεια ήταν η γιορτή λήξης μας! Θα βάλετε και το βίντεο για την κατασκήνωση??? Τέλειο το ενθύμιο, πρωτότυπο και διασκεδαστικό!!! Αναμφισβήτητα, το Ελληνικό μας ειναι τελειότερη κατασκήνωση που έχει φτιαχτεί!!! Θα περάσουμε τέλεια όπως πάντα!!! Μόνο 78 μέρες!!! Ανυπομονούμε!!!