Παναγία, η καταφυγή

 

 

  • Ελληνικό 2017!  Παναγία, η Καταφυγή!

ΑΛΗΘΙΝΕΣ

ΤΑΠΕΙΝΕΣ

ΑΓΝΕΣ

ΗΡΩΙΚΕΣ

ΣΤΑΘΕΡΕΣ

ΚΡΑΤΑΙΕΣ

ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΕΣ

ΚΑΡΤΕΡΙΚΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΕΣ

ΣΥΝΕΤΕΣ

ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ

Ζήσαμε μέσα στη Χάρη και τη Χαρά της Παναγίας μας!

Μια μικρή γεύση από τη ζωή μας στο Ελληνικό…

αρκεί για να καταλάβει κάποιος γιατί δε θέλαμε να φύγουμε!

 

 

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

18 σκέψεις σχετικά με το “Παναγία, η καταφυγή

  • 25 Ιουλίου 2017, 16:20
    Permalink

    Χαριτωμένη: οκ με είδα σε τρεις φωτογραφίες, ευτυχώς δεν φαίνομαι πολύ. αν και πήγα για πρώτη φορά σε κατασκηνωση μου άρεσε πάρα πολύ

    Σχολιάστε
  • 25 Ιουλίου 2017, 23:19
    Permalink

    η κατασκήνωση ήταν τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    τα φαγητα πεντανόστιμα…..
    Θα μπορούσατε να βάλετε και μερικά βίντεο ή να βάλετε περισοτερες φωτογραφιες απο το λουνα παρκ το οποίο μου άρασε πολύ οπως άλωστε και ολη η κατασκήνωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
    • 29 Ιουλίου 2017, 17:29
      Permalink

      Ναι σιγα σιγα θα μπουν κ αλλες φωτο.

      Σχολιάστε
  • 27 Ιουλίου 2017, 15:53
    Permalink

    η κατασκήνωση ήταν τέλεια – μου λειπεί ειδη

    Σχολιάστε
  • 27 Ιουλίου 2017, 19:01
    Permalink

    Εκεί που έχει τα ονόματα των ομάδων λείπουν οι Εργατικές κι οι Συνετές!

    Σχολιάστε
  • 29 Ιουλίου 2017, 06:47
    Permalink

    Πέρασα υπέροχα στην κατασκήνωση!!!! Οι φωτογραφίες είναι καταπληκτικες και μου θυμίζουν την κατασκήνωση που ήδη μου λείπει… Πάντως θα μπορούσατε να έχετε αναρτήσει περισσότερα βίντεο και φωτογραφίες!!!!! ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!!

    Σχολιάστε
  • 29 Ιουλίου 2017, 17:27
    Permalink

    Ευχαριστουμε πολυ οσους κουραστηκαν πριν αλλα και κατα τη διαρκεια της κατασκηνωσης. Και ιδιαιτερα το καταπληκτικο ομαδαρχειο μας που με τις ιδεες κ τον ενθουσιασμο του εδωσε παλμο αυτες τις 13 ημερες!!!

    Σχολιάστε
  • 29 Ιουλίου 2017, 17:31
    Permalink

    Απο την εισαγωγη της σελιδας λειπουν δυο ομαδες:
    ΣΥΝΕΤΕΣ
    ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ.

    Παρακαλουμε τους υπευθυνους να το διορθωσουν

    Σχολιάστε
  • 30 Ιουλίου 2017, 21:20
    Permalink

    Συγχαρητήρια σε όλα τα στελέχη και ιδιαιτέρως στην αρχηγο!

    Σχολιάστε
  • 31 Ιουλίου 2017, 12:37
    Permalink

    Που είναι το όνομα των εργατικών; ;;;

    Σχολιάστε
  • 1 Αυγούστου 2017, 16:08
    Permalink

    Επίσης, ξέχασα να σχολιάσω το φαγητό :ΥΠΈΡΟΧΟ!!!!!!!! Τέλος…..

    Σχολιάστε
  • 2 Αυγούστου 2017, 21:57
    Permalink

    Ποσες μερες μενουν μεχρι την μετακατασκηνωτικη?
    Ελληνικό θα ειμαστε ολες εκει!!!

    Σχολιάστε
  • 3 Αυγούστου 2017, 10:32
    Permalink

    Εννοείται θα είμαστε εκειιιιί
    Ελληνικό σε λατρεύουμε <3 <3 <3

    Σχολιάστε
  • 7 Αυγούστου 2017, 20:07
    Permalink

    Καρτερικη: Εμενα μου αρεσε ποιο πολυ απο το τελευταίο Σαββατο και μετα… Τοτε πραγματικα ηταν τεεεελλλειιαα!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 9 Αυγούστου 2017, 12:01
    Permalink

    Ηταν τελεια!
    Μου άρεσε παρα πολύ η ομάδα που κάναμε για τους χαιρετισμούς.
    Φοβερος ο αρχιληστής ε;;

    Αλλά το Λουνα Παρκ ήταν ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ!!! ΤΕΛΟΣ! Αν και κάηκα με το πιπέρη της δ. Μαγδας, θα ηθελα να το ξανακάνουμε.
    Τρομερη οργανωση, κεφι, πρωτοτυπίες, καταπληκτικο περιπτερο!
    Θελουμε κι άλλες φωτο!!!!

    Σχολιάστε
  • 9 Αυγούστου 2017, 17:15
    Permalink

    Τώρα με τις Παρακλήσεις στην Παναγία μας σκέφτομαι συνέχεια το σύνθημά μας! την ομαδάρα μας, τα τραγούδια μας, τα αστεία που κάναμε…..όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!! Παναγιά μου κάνε να περάσει γρήγορα ο καιρός μέχρι τις 22 Σεπτεμβρίου!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 24 Αυγούστου 2017, 15:51
    Permalink

    Επίσης ξέχασα να πω πως αυτή η κατασκήνωση ήταν υπέροχη με πάρα πολλά τραγούδια, με χορούς, με παιχνίδια. Ακόμη θυμάμαι τα πάντα, δεν θα ξεχάσω τίποτα. Ήταν όλα υπέροχα και θαυμάσια. Το Λούνα Παρκ ήταν υπέροχο. Όταν το είδα δεν είχα λόγια! Ακόμα θυμάμαι τα συνθήματα και τα τραγούδια τα τραγουδάω όλη την ημέρα. Αυτή η κατασκήνωση θα μείνει αξέχαστη σε εμένα και σε όλα τα κορίτσια που ήταν εκεί. Το Ελληνικό θα μείνει αξέχαστο ελπίζω! Και το επόμενο καλοκαίρι θα ξαναέρθω κατασκήνωση γιατί αυτό το καλοκαίρι σε αυτήν την κατασκήνωση θα μου μείνει αξέχαστο!
    Χαριτωμένη

    Σχολιάστε
  • 22 Σεπτεμβρίου 2017, 15:14
    Permalink

    Η κατασκήνωση του γυμνασίου ήταν υπέροχη φέτος (και ήρθα για πρώτη φορά)! Δεν μπορώ να φανταστώ κανένα καλοκαίρι μου χωρίς την κατασκήνωση…Τα φαγητά ήταν πεντανόστιμα, τα παιχνίδια προτότυπα, κυρίως τα βραδινά και το λούνα παρκ! Τα τραγούδια ήταν απίστευτα..Τα τραγουδάω πολύ συχνά! Επίσης ήταν φανταστικοί και οι παραδοσιακοί χοροί. Ευχαριστούμε πάρα πολύ για όλα, όλες τις ομαδάρχισσες και κυρίως την κα Λαχανά! Αυτή η κατασκήνωση θα μου μείνει αξέχαστη!!!! Ελληνικό ΣΕ ΑΓΑΠΩ !!!!!!!!!!!!!!