Παναγία, η καταφυγή

 

 

  • Ελληνικό 2017!  Παναγία, η Καταφυγή!

ΑΛΗΘΙΝΕΣ

ΤΑΠΕΙΝΕΣ

ΑΓΝΕΣ

ΗΡΩΙΚΕΣ

ΣΤΑΘΕΡΕΣ

ΚΡΑΤΑΙΕΣ

ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΕΣ

ΚΑΡΤΕΡΙΚΕΣ

ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΕΣ

ΣΥΝΕΤΕΣ

ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ

Ζήσαμε μέσα στη Χάρη και τη Χαρά της Παναγίας μας!

Μια μικρή γεύση από τη ζωή μας στο Ελληνικό…

αρκεί για να καταλάβει κάποιος γιατί δε θέλαμε να φύγουμε!

 

 

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

16 σκέψεις στο “Παναγία, η καταφυγή

  • 25 Ιουλίου 2017 στις 16:20
    Permalink

    Χαριτωμένη: οκ με είδα σε τρεις φωτογραφίες, ευτυχώς δεν φαίνομαι πολύ. αν και πήγα για πρώτη φορά σε κατασκηνωση μου άρεσε πάρα πολύ

    Απάντηση
  • 25 Ιουλίου 2017 στις 23:19
    Permalink

    η κατασκήνωση ήταν τέλεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    τα φαγητα πεντανόστιμα…..
    Θα μπορούσατε να βάλετε και μερικά βίντεο ή να βάλετε περισοτερες φωτογραφιες απο το λουνα παρκ το οποίο μου άρασε πολύ οπως άλωστε και ολη η κατασκήνωση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Απάντηση
    • 29 Ιουλίου 2017 στις 17:29
      Permalink

      Ναι σιγα σιγα θα μπουν κ αλλες φωτο.

      Απάντηση
  • 27 Ιουλίου 2017 στις 15:53
    Permalink

    η κατασκήνωση ήταν τέλεια – μου λειπεί ειδη

    Απάντηση
  • 27 Ιουλίου 2017 στις 19:01
    Permalink

    Εκεί που έχει τα ονόματα των ομάδων λείπουν οι Εργατικές κι οι Συνετές!

    Απάντηση
  • 29 Ιουλίου 2017 στις 06:47
    Permalink

    Πέρασα υπέροχα στην κατασκήνωση!!!! Οι φωτογραφίες είναι καταπληκτικες και μου θυμίζουν την κατασκήνωση που ήδη μου λείπει… Πάντως θα μπορούσατε να έχετε αναρτήσει περισσότερα βίντεο και φωτογραφίες!!!!! ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΕ ΑΓΑΠΩ!!!

    Απάντηση
  • 29 Ιουλίου 2017 στις 17:27
    Permalink

    Ευχαριστουμε πολυ οσους κουραστηκαν πριν αλλα και κατα τη διαρκεια της κατασκηνωσης. Και ιδιαιτερα το καταπληκτικο ομαδαρχειο μας που με τις ιδεες κ τον ενθουσιασμο του εδωσε παλμο αυτες τις 13 ημερες!!!

    Απάντηση
  • 29 Ιουλίου 2017 στις 17:31
    Permalink

    Απο την εισαγωγη της σελιδας λειπουν δυο ομαδες:
    ΣΥΝΕΤΕΣ
    ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ.

    Παρακαλουμε τους υπευθυνους να το διορθωσουν

    Απάντηση
  • 30 Ιουλίου 2017 στις 21:20
    Permalink

    Συγχαρητήρια σε όλα τα στελέχη και ιδιαιτέρως στην αρχηγο!

    Απάντηση
  • 31 Ιουλίου 2017 στις 12:37
    Permalink

    Που είναι το όνομα των εργατικών; ;;;

    Απάντηση
  • 1 Αυγούστου 2017 στις 16:08
    Permalink

    Επίσης, ξέχασα να σχολιάσω το φαγητό :ΥΠΈΡΟΧΟ!!!!!!!! Τέλος…..

    Απάντηση
  • 2 Αυγούστου 2017 στις 21:57
    Permalink

    Ποσες μερες μενουν μεχρι την μετακατασκηνωτικη?
    Ελληνικό θα ειμαστε ολες εκει!!!

    Απάντηση
  • 3 Αυγούστου 2017 στις 10:32
    Permalink

    Εννοείται θα είμαστε εκειιιιί
    Ελληνικό σε λατρεύουμε <3 <3 <3

    Απάντηση
  • 7 Αυγούστου 2017 στις 20:07
    Permalink

    Καρτερικη: Εμενα μου αρεσε ποιο πολυ απο το τελευταίο Σαββατο και μετα… Τοτε πραγματικα ηταν τεεεελλλειιαα!!!!!!

    Απάντηση
  • 9 Αυγούστου 2017 στις 12:01
    Permalink

    Ηταν τελεια!
    Μου άρεσε παρα πολύ η ομάδα που κάναμε για τους χαιρετισμούς.
    Φοβερος ο αρχιληστής ε;;

    Αλλά το Λουνα Παρκ ήταν ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ!!! ΤΕΛΟΣ! Αν και κάηκα με το πιπέρη της δ. Μαγδας, θα ηθελα να το ξανακάνουμε.
    Τρομερη οργανωση, κεφι, πρωτοτυπίες, καταπληκτικο περιπτερο!
    Θελουμε κι άλλες φωτο!!!!

    Απάντηση
  • 9 Αυγούστου 2017 στις 17:15
    Permalink

    Τώρα με τις Παρακλήσεις στην Παναγία μας σκέφτομαι συνέχεια το σύνθημά μας! την ομαδάρα μας, τα τραγούδια μας, τα αστεία που κάναμε…..όλα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!! Παναγιά μου κάνε να περάσει γρήγορα ο καιρός μέχρι τις 22 Σεπτεμβρίου!!!!!!!!!

    Απάντηση