Ξανά στο αγαπημένο Ελληνικό!!

Τόπος: Αγαπημένο Ελληνικό!

Χρόνος: 11 (ή 12) – 13 Σεπτεμβρίου 2015

Πρόσωπα: Όλες οι Χ.Α. Αθηνών Γυνασίου και Λυκείου

Στόχος: Να ξαναζήσουμε όλη την κατασκήνωση μέσα σε 3 μέρες!

Εφόδια: Ό,τι χρειάζεται σε μια κατασκήνωση

Guest stars: Οι Χ.Α. της Α΄ Γυμνασίου!

Δηλώσεις: στην ομαδάρχισσά σου ή στις κ. Τσαχτσίου και κ. Μερκούρη

 

3,2,1, ΦΥΓΑΜΕ!!!

Facebooktwittergoogle_pluspinterestmail

27 σκέψεις σχετικά με το “Ξανά στο αγαπημένο Ελληνικό!!

    • 4 Σεπτεμβρίου 2015, 13:46
      Permalink

      Αν εννοείς για να δηλώσουμε συμμετοχή πρέπει να πάρουμε εμείς …λέει πού στην ανακοίνωση!!!!

      Σχολιάστε
  • 1 Σεπτεμβρίου 2015, 21:54
    Permalink

    Επιτέλους η πολυπόθητη ανακοίνωση!! Την άλλη Παρασκευή θα είμαστε εκεί!!…

    Σχολιάστε
  • 1 Σεπτεμβρίου 2015, 22:20
    Permalink

    Επιτέλους,η πολυπόθητη ανακοίνωση! Σε δέκα μέρες θα είμαστε όλες εκεί!Ελληνικό σου ερχόμαστε!

    Σχολιάστε
  • 1 Σεπτεμβρίου 2015, 23:43
    Permalink

    Επειδή πολλά ακούγονται για αυτή την εκδρομή, παρακαλώ ιδιαίτερα μία συγκεκριμένη μερίδα Χ.Α. γυμνασίου να μη βάλουν φωτιά στην κατασκήνωση… κινδύνεψε φέτος και σώθηκε… δεν είναι κρίμα να κινδυνεύσει από μέσα???
    Καλά να περάσετε, ο Θεός μαζί σας!!
    Σημείωση: Τα βράδια (και όχι μόνο!) θα ακούγονται «περίεργοι» ήχοι!

    Σχολιάστε
    • 2 Σεπτεμβρίου 2015, 15:15
      Permalink

      ΥΠΟΜΟΝΗ 9 μερες ακομα!!!οι περιεργοι ηχοι εχουν εγκριθει απο το ομαδαρχειο…και εμεις ΑΓΑΠΑΜΕ το ελληνικο…δεν θα το καψουμε!!!!

      Σχολιάστε
    • 2 Σεπτεμβρίου 2015, 19:28
      Permalink

      Δεν θα πάθει τίποτα το Ελληνικό, πάντως οι ήχοι θα είναι πολύ και διάφοροι έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε έναν μικρομεγάλο ΧΑΜΟΟΟ…

      Σχολιάστε
    • 3 Σεπτεμβρίου 2015, 14:36
      Permalink

      Και αφου συμφωνουν οι ομαδαρχισσες μας…..!!
      *8 μερες ακομα!!!:)

      Σχολιάστε
  • 2 Σεπτεμβρίου 2015, 15:09
    Permalink

    Για τους ήχους δεν μας πειράζει, αλλά για τους εσωτερικούς κινδύνους… προσοχή!! Δεν θέλουμε τέτοιου είδους περιπέτειες!

    Σχολιάστε
  • 2 Σεπτεμβρίου 2015, 18:04
    Permalink

    Όντως κυκλοφορούν κάποιες περίεργες φήμες…Κάποιες ΧΑ Γυμνασίου ετοιμάζουν πολύ περισσότερα από τις βαλίτσες τους!!! Οι υπόλοιπες ομάδες ας ετοιμάσουν την αντεπίθεση!!!

    Σχολιάστε
    • 2 Σεπτεμβρίου 2015, 20:49
      Permalink

      Προετοιμαστείτε πολύ καλά όμως!!!
      Και από τα παραπάνω σχόλια, φαίνεται από ποια ομάδα είναι οι πρωτεργάτες του κινδύνου…

      Σχολιάστε
    • 3 Σεπτεμβρίου 2015, 14:33
      Permalink

      Περιμενουμε να δουμε και τις ιδεες των αλλων ομαδων!!

      Σχολιάστε
    • 6 Σεπτεμβρίου 2015, 22:16
      Permalink

      1)ΔΕΝ είναι κίνδυνος
      2)Φυσικά και η ομάδα ΤΗΣ ΥΠΟΜΟΝΗΣ
      3)φυσικα και να προετιμαστουν ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ;)

      Σχολιάστε
  • 2 Σεπτεμβρίου 2015, 20:56
    Permalink

    ΜΗΝΥΜΑ ΠΡΟΣ ΟΜΟΣΚΗΝΕΣ: Ειδικά από εσάς, προσδοκάται αντιπερισπασμός! Προσοχή μη σας τη φέρουν…

    Σχολιάστε
  • 2 Σεπτεμβρίου 2015, 23:00
    Permalink

    Μια παράκληση μόνο. Μην την κάψετε όλη!!!! Αφήστε κάτι και για μας!!!

    Σχολιάστε
    • 6 Σεπτεμβρίου 2015, 22:17
      Permalink

      Θα το σκεφτούμε και θα απαντήσουμε

      Σχολιάστε
  • 4 Σεπτεμβρίου 2015, 13:51
    Permalink

    Απομενουν 1 εβδομαδα και 2 ωρες για αυτες που θα παμε Παρασκευη,για να συναντησουμε το αγαπημενο μας Ελληνικο για τελευταια φορα το 2014!*Ή μήπως και ΟΧΙ????

    Σχολιάστε
  • 6 Σεπτεμβρίου 2015, 22:19
    Permalink

    Έχουμε ακόμα…5 μέρες !!!!ΥΠΟΜΟΝΗΗ!!!

    Σχολιάστε
  • 6 Σεπτεμβρίου 2015, 23:23
    Permalink

    Κάτι ακούγεται για συνεργασία Συνοδοιπόρων-Υπομονής…

    Σχολιάστε
    • 8 Σεπτεμβρίου 2015, 02:52
      Permalink

      Ε?Τι?Ποιος?
      Εκ μέρους του Δ.Σ. Των συνοδοιπόρων διαψευδουμε κατηγορηματικά τις οποιεσδήποτε φήμες!Δεν έχουμε ιδέα τι σχεδιάζει ή τι έκανε η υπομονή! Εμείς απλά για τη σκέπη μας μιλάγαμε!!!

      Σχολιάστε
    • 9 Σεπτεμβρίου 2015, 16:17
      Permalink

      Τι ακούγεται??? Δε λέω, θα χαρούμε να συνεργαστούμε με την Υπομονή αλλά αν έχει οτιδήποτε να κάνει με φωτιές κτλ, δεν ξέρω αν θα ήταν καλή ιδέα…Περάσαμε αρκετή αγωνία με ένα περιστατικό φωτιάς το καλοκαίρι στο Ελληνικό και δεν θα θέλαμε κι άλλο δράμα..Οι περισσότερες από εμάς θα είμαστε εκεί από την Παρασκευή, αν θέλετε περάστε από το σπιτάκι 3 που είναι τα κεντρικά γραφεία μας και θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε..Οποιαδήποτε συνεργασία με το γυμνάσιο είναι χαρά μας!! Αλλά προσοχή, όχι πολύ επικίνδυνα πράγματα…Έχουμε και δυο μυστήρια να λύσουμε κι εμείς γιατί στην κατασκήνωσή μας υπήρχε πολλή μυστικιστικότητα….
      ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΟΔΟΙΠΟΡΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ 3 ΑΝΕΠΑΝΑΛΗΠΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΜΑΣ!!! ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ!!

      Σχολιάστε
  • 7 Σεπτεμβρίου 2015, 20:50
    Permalink

    Αχχ 4 μέρες…καιι…ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕ:)

    Σχολιάστε
  • 8 Σεπτεμβρίου 2015, 10:08
    Permalink

    Ανυπομονω να ξαναερθω στο πολυαγαπημενο Ελληνικο!!!!

    Σχολιάστε
  • 9 Σεπτεμβρίου 2015, 21:01
    Permalink

    Εμείς πάντως έχουμε ετοιμαστεί…Όόόχι με το τι θα πάρουμε αλλά από τα άλλα πράγματα που θα πάνε στο Ελληνικό και θα κάνουν σαματά.Εμείς λεγόμαστε Υπομονή εσείς θα έχετε υπομονή να μας ανεχτείτε 2 ολόκληρα βράδια