Ελληνικό 2015: Μείνον μεθ’ ημών

Κάθε στιγμή της κατασκήνωσης ήταν ξεχωριστή!

Ακολουθούν οι 10 επικρατέστερες ως καλύτερες στιγμές!!

Πρότεινε κι εσύ την καλύτερη στιγμή της κατασκήνωσης ή δημιούργησε το δικό σου Top 10!

Και φυσικά τίποτα δεν τελειώσε!

Το Ελληνικό μας περιμένει και πάλι το Σεπτέμβρη!!!!

Facebooktwitterpinterestmail

17 thoughts on “Ελληνικό 2015: Μείνον μεθ’ ημών

  • 23 Αυγ 2015, 12:45
    Permalink

    Μοναδικό το ”ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΟΡ 10”.
    Τέτοια θα έιναι και η μετακατασκηνωτική.

    Σχολιάστε
  • 23 Αυγ 2015, 12:57
    Permalink

    Μια γεύση από τις ψυχαγωγιες δεν έχει ??

    Σχολιάστε
  • 23 Αυγ 2015, 22:53
    Permalink

    Ωωωω τι γλυκόόόόόόόό!!!!Μας συγκινήσατε πάρα πολύ!!Αξέχαστες στιγμές χαράς αλλά και….το top 2 μιλάει από μόνο του!!!

    Σχολιάστε
  • 24 Αυγ 2015, 17:12
    Permalink

    Πράγματι θα συμφωνήσω με τις “Ακλονητες(χαχαχα)” με το ότι το top #2 πραγματικά μιλάει από μόνο του!!!
    Υ.Γ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΣΕ 18 ΜΕΡΕΣ!!!ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!!!

    Σχολιάστε
  • 24 Αυγ 2015, 18:21
    Permalink

    Τι υπέροχο βιντεάκι!!!Δεν έχω κάποια αγαπημενη στιγμή από την κατασκήνωση,όλες ήταν το ίδιο τέλειες!!!!
    Μόνο 18 μέρες μας χωρίζουν!!!!

    Σχολιάστε
  • 24 Αυγ 2015, 18:52
    Permalink

    πολυ ομορφο το βιντεακι…η συνεχεια στη μετακατασκηνωτικη

    Σχολιάστε
  • 24 Αυγ 2015, 20:28
    Permalink

    Ευχαριστούμε πολύ για τις τόσο όμορφες στιγμές!! Το βίντεο αυτό μας δημιουργεί νοσταλγία για τα όσα υπέροχα ζήσαμε!! Και φυσικά ποθούμε να τα ξαναζήσουμε σε 2,5 εβδομάδες! Το top #4 ήταν μια πραγματικά μεγάλη έκπληξη!! Αξέχαστο πρωινό ξύπνημα…Μήπως να κάνουμε Πάσχα τον Σεπτέμβριο???..Η μετακατασκηνωτική πλησιάζει και δεν κρατιόμαστε!!..Οι Συνοδοιπόροι θα πάμε σύσσωμες κι έτοιμες για πολύ τραγούδι!!!..

    Σχολιάστε
    • 3 Σεπ 2015, 14:47
      Permalink

      Οσο αφορα το τραγουδι…η Υπομονη θα βοηθησει!!!

      Σχολιάστε
  • 25 Αυγ 2015, 14:33
    Permalink

    Ο Σνάπι έλεψε πάλι την παράσταση !!! Χαχαχα

    Σχολιάστε
  • 26 Αυγ 2015, 19:15
    Permalink

    Μπράβο στον δημιουργό του βίντεο!! Πολύ πρωτότυπο!! Ευχαριστούμε που μας θυμίσατε τις 10 (και όχι μόνο) πιο τέλειες στιγμές του Ελληνικού μας! Η συνέχεια θα ακολουθήσει σε λίγες μέρες!… Αναμένουμε!!…

    Σχολιάστε
  • 28 Αυγ 2015, 14:35
    Permalink

    Πολύ ωραίο το βίντεο αλλά δεν έχει καθόλου από το βραδινό παιχνίδι με τα παππούτσια!!!

    Σχολιάστε
  • 29 Αυγ 2015, 01:38
    Permalink

    …Δεν υπαρχει αν προσεξε καμια την ΦΟΒΕΡΗ και ΤΡΟΜΕΡΗ ΑΤΑΚΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 2015 της δ.ΑΓΓΕΛΙΚΗΣ:”Προσεξτε μη σας καψει…..”!!!!!!Η από το ανεπανάληπτο βραδινό παιχνίδι με τα μπουκάλια που είχαν κομματάκια από γκοφρέ χαρτί και έπρεπε η κάθε ομάδα να μαζέψει περισσότερους πόντους από την άλλη!!!!…
    Υ.Γ Και τα υπόλοιπα για να μην ξεχιόμαστε θα τα θυμηθούμε σεεεε…..2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!!!!!!!!
    ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ…..!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 1 Σεπ 2015, 12:15
    Permalink

    Αρχηγείο,γιατί αργεί τόσο αυτή η ανακοίνωση της μετακατασκηνωτικής;;;;Δέκα μέρες μένουν μόνο! Αρχίζουμε και ανησυχούμε!

    Σχολιάστε
  • 4 Σεπ 2015, 14:38
    Permalink

    Η δ. Αγγελική μας είχε προϊδεάσει για όσα θα συνέβαιναν με το “Προσοχή μην σας κάψει!!”…Και κάποιες Χ.Α. γυμνασίου σχεδιάζουν κάτι ύποπτα πράγματα…Λένε για φωτιές, για χαμούς….δ. Αγγελική χρειαζόμαστε τη σειρήνα σας μην τυχόν γίνει τίποτα απρόσμενο!!..Πάντως ό,τι και να γίνει, μείνετε ψύχραιμες και ελάτε πάνω στην σκεπή με τις Συνοδοιπόρους!!!..

    Σχολιάστε
    • 4 Σεπ 2015, 20:55
      Permalink

      Η σκέπη μας είναι απαιχτη!είστε όλες ευπροσδεκτες!!
      Και σε περίπτωση πυρκαγιάς διαθέτουμε κ κατάλληλα μεσα να τη σβήσουμε!
      Μόνο 6 μέρες κ κατι ώρες ακόμα!

      Σχολιάστε
  • 8 Σεπ 2015, 18:17
    Permalink

    Πως να μην κλαψεις μετα απο ενα τετοιο βιντεο…

    Σχολιάστε
    • 9 Σεπ 2015, 16:34
      Permalink

      Πραγματικά συγκινητικό βίντεο και αξέχαστα τα όσα ζήσαμε.. Αν μας χρειαστεί κανείς, ξέρετε που θα μας βρείτε!! Τα αστέρια φαίνονται πολύ πιο όμορφα όταν τα βλέπεις απ’ τη σκεπή!! Κι αν θέλετε, ελάτε να μας κάνετε παρέα, να γίνουμε μια διευρυμένη ομάδα Συνοδοιπόρων!!… Μόνο μια μέρα μέχρι την πολυπόθητη μέρα!! Οι βαλίτσες είναι ήδη έτοιμες!!..