Είμαστε έτοιμες;;;;

Έτοιμες οι βαλίτσες;;;;

Για… κοιτάξτε προσεκτικά!

Κλείστε τις και περιμένετε υπομονετικά!!

Λίγες ημέρες είναι, θα περάσουν!!

Καλή αντάμωση στις 25 Ιουλίου 2015

στο πανέμορφο, μοναδικό ΕΛΛΗΝΙΚΟ!!!

Facebooktwitterpinterestmail

23 thoughts on “Είμαστε έτοιμες;;;;

  • 18 Ιουλίου 2015, 21:06
    Permalink

    Καπέλο πήρα, αθλητικά παπούτσια πήρα, κάλτσες πήρα ,μπάλες έχει στο αρχηγείο. Α! Να τη ξέχασα! Είναι κάτι άσπρο, μαλλιαρό, με τέσσερα πόδια και είναι…απειλούμενο είδος….
    Νίκη,τι έγινε;Μας έφαγε το διαβασμα; Πού είναι η αντίστροφη μέτρηση; Ξερω,ξερω! Έμειναν τόσες λίγες μέρες που δεν χρειάζεται πια να μετρήσουμε.
    Καλή Κατασκήνωση!!!!!

    Σχολιάστε
  • 21 Ιουλίου 2015, 15:27
    Permalink

    Εγώ κορίτσια μου καλά θα συμφωνήσω με την Νικη4ever,και για το ότι μας έχει φάει το διάβασμα-προετοιμασία για το καλοκαίρι 2016, αλλά κατά τα άλλα είμαστε μια χαρά και ΝΑΙ από εκείνο το καλό καιρό που μετάγαμε 12 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ κοιτάξτε που φθάσαμε…,φθάσαμε να μετράμε 4 ΟΛΟΚΛΗΡΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!
    ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΙΤΕ ΣΕ ΣΤΑΘΜΟ ΛΑΡΙΣΗΣ ΕΙΤΕ ΣΕ ΣΤΑΣΕΙΣ ΕΙΤΕ ΣΤΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΒΛΑΧΕΡΝΩΝ!!!ΚΑΛΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗΣ ΜΑΣ!!!

    Σχολιάστε
  • 21 Ιουλίου 2015, 18:30
    Permalink

    Αχ, ανυπομονώ πολύ ! Δεν το πιστεύω ότι την άλλη Τρίτη θα είμαστε το ΕΛΛΗΝΙΚΟ !!!

    Σχολιάστε
  • 21 Ιουλίου 2015, 18:49
    Permalink

    Η κιθάρα θα ήθελε να σχολιάσει ότι όντως μπορεί η ΝΙΚΗ να διαβάζει ομαδικώς,αλλά οι άλλες ΟΜΑΔΑΡΕΣ πού είναι;Μόνο τη ΝΙΚΗ βλέπω στα σχόλια…
    Μπράβο σας κορίτσια,είστε πρώτες ΚΑΙ στα σχόλια,αφού είστε η ΝΙΚΗ!)

    Σχολιάστε
  • 21 Ιουλίου 2015, 21:57
    Permalink

    Επ,και οι ανδρειες είναι εδώ και ετοιμάζονται (ομαδικά) για την κατασκήνωση!!3 μέρες και 9 ώρες για το Ελληνικό μας!!!Ακούγεται τόσο κοντά!!!Ας απολαύσουμε κάθε δευτερόλεπτο από αυτές τις 13 μέρες!!!!!
    Ελληνικό σου ερχόμαστε!!!!

    Σχολιάστε
  • 22 Ιουλίου 2015, 16:32
    Permalink

    Μετά από τόσες περιπέτειες κι αμφιβολίες…νά’μαστε και πάλι! Τρεις μέρες μας χωρίζουν από το αγαπημένο Ελληνικό!! Οι άλλες ομάδες και τα σχόλιά τους πού είναι;; Όντως χάθηκαν! Ή μήπως κάποιες χρησιμοποιούν το όνομα της Νίκης χωρίς να είναι από τη Νίκη;;; Ας νικήσουμε τους δισταγμούς μας κι ας τολμήσουμε! Εμπρός για τη Νίκη! Η κατασκήνωση μας καλεί!!

    Σχολιάστε
  • 23 Ιουλίου 2015, 10:04
    Permalink

    Δεν ξερω για εσας αλλα εμενα η βαλιτσα μου ειναι σχεδον ετοιμη…δυο πραγματακια θελω ακομη….αυριο με το που τελειωνει το φροντιστηριο και το διαβασμα την κλεινω και φυγαμε για το αγαπημενο ΕΛΛΗΝΙΚΟ…. δυο μερουλες μονο…. !! Ενα χρονο περιμεναμε…οι δυο μερες θα μας πειραξουν..? Σωστα δεν τα λεω κοριτσια??

    Σχολιάστε
  • 23 Ιουλίου 2015, 20:20
    Permalink

    Νίκη ετοιμάσου,κούρδισε κιθάρες,βάλε αθλητικά παπούτσια στη βαλίτσα,φτιάξε τη φωνή και φύγαμε για Ελληνικόόόόό!!!!Μόνο 38 ώρες μας έμειναν για να αντικρίσουμε την αγαπημένη μας κατασκήνωση.Καλή αντάμωση λοιπόν.

    Σχολιάστε
  • 24 Ιουλίου 2015, 16:07
    Permalink

    Και ΝΑΙΙΙΙΙΙΙ σε λιγότερο από 24 ώρες θα είμαστε εκεί!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 7 Αυγούστου 2015, 17:38
    Permalink

    Περάσαμε υπέροχα στο Ελληνικό ! Τα λέμε ξανά τον Σεπτέμβρη στη μετακατασκηνωτική εκδρωμή στο ΕΛΛΗΝΙΚΟ !!!

    Σχολιάστε
  • 9 Αυγούστου 2015, 09:42
    Permalink

    Ηταν πανυπερτελεια (και υπαρχει τετοια λεξη) !!!!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 9 Αυγούστου 2015, 11:49
    Permalink

    Η χρονιά αυτή ήταν απλώς !ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ!
    Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο αγαπητό αρχηγείο,
    στις κυρίες της κουζίνας,
    στη διαχείριση
    και ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ στην ομαδάρχισσα των ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΩΝ!)
    Καλή αντάμωση !

    Υ.Γ.Περιμένουμε φωτογραφίες και βίντεο…

    Σχολιάστε
    • 10 Αυγούστου 2015, 11:54
      Permalink

      Ναι και οι ακλόνητες θέλουμε να δούμε φωτογραφίες από το Ελληνικό 2015 , που μας λείπει τόσο πολύ !!!

      Σχολιάστε
  • 9 Αυγούστου 2015, 21:29
    Permalink

    Δεν υπάρχουν λέξεις για να περιγράψουμε το πώς περάσαμε!
    Ήταν πανυπερτέλεια!!!!!
    Άκυρο.Υπάρχει η λέξη……..

    Σχολιάστε
  • 10 Αυγούστου 2015, 20:09
    Permalink

    Δεν αντέχω άλλο μακριά του…
    Φανταστείτε πως τώρα θα απολαμβάναμε το ΕΛΛΗΝΙΚΟ ηλιοβασίλεμα …
    Θέλω απλώς να γυρίσω πίσω…

    Σχολιάστε
  • 13 Αυγούστου 2015, 09:31
    Permalink

    Συμφωνώ απόλυτα!! Όλοι το ίδιο νιώθουμε και έχω τον κοινό πόθο της επιστροφής στο αγαπημένο μας Ελληνικό!! Οι άλλες ομάδες δεν έχουν σχόλια; Κάτι να εκφράσουν; Πέρασαν τόσο τέλεια που ακόμα είναι πολύ συγκινημένες και δεν μπορούν να μιλήσουν! Πλησιάζει όμως η μετακατασκηνωτική! Θάρρος!! Ποια θα αρχίσει το μέτρημα πάλι;;

    Σχολιάστε
  • 13 Αυγούστου 2015, 12:59
    Permalink

    Είμαστε κ μεις εδώ!!Απλά περιμένουμε πότε το αγαπητο αρχηγείο θα ανεβάσει τα αναλογα ντοκουμέντα!!Ελάτε,μην αργείτεεεεεε!!!
    Και η αντιστροφη μέτρηση για την μετακατασκηνωτική:29 μέρες!

    Σχολιάστε
  • 14 Αυγούστου 2015, 16:44
    Permalink

    Χμμμ…Και 28 μέρες για να ξαναβρεθούμε στο αγαπημένο μας ελληνικό!
    Θα ήθελα να πω ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε όλες όσες γιορτάζουν αύριο και ιδιαίτερα στη Μαρία Π.,τη Μαρία Τ. και τη Μαίρη Χ. από τις ΑΣΥΜΒΙΒΑΣΤΕΣ!!!!! 🙂
    Επίσης,χρόνια πολλά στην αγαπητή υπαρχηγό,στην κ.Μαρία Χρ. και στην κ.Μαρία Π. από τη διαχείριση!!!

    Ή με λίγα λόγια,να χαιρόμαστε τη μισή κατασκήνωση!!!

    Σχολιάστε
  • 15 Αυγούστου 2015, 12:27
    Permalink

    Μεγαλη γιορτη σημερα!!!γιορταζει η Παναγια,η Μανα ολων μας!!!!
    Χρονια πολλα….
    Στην Δεσποινα,την Παναγιωτα και τις Μαριες απο τις αποφοιτες.
    Στη Μαρια και στην Δεσποινα απο τις ακλονητες!
    Στις δυο μαριες απο τις φλογερες.
    Στη Μαιρη και τη Μαρια απο τις ασυμβιβαστες.
    Στις δυο μαριες κ τη Δεσποινα απο τις συνοδοιπορους!
    Στην δεσποινιδα Μαρια απο τους ιχνηλατες κ στη δεσποινιδα μαρια απο τη διαχειριση!!
    Η Παναγια μητερα μας να σας φωτιζει και να σας σκεπαζει παντοτε!!αν ξεχασα καποια χιλια συγγνωμη!!!
    Να σας χαιρομαστε!

    Σχολιάστε
  • 15 Αυγούστου 2015, 20:51
    Permalink

    Και επιστρεφω με περισσοτερες εορταζουσες….
    Χρονια πολλα στις Μαιρες απο τους ιχνηλατες και φυσικα στην πολυαγαπημενη μας υπαρχηγο!!!!
    27 μερες για να αντικρισουμε ξανα το Ελληνικο μας!!!

    Σχολιάστε
  • 16 Αυγούστου 2015, 21:02
    Permalink

    Ηταν μια ΥΠΕΡΟΧΗ χρονια….σε περιπου 25 μερες.. ΕΛΛΗΝΙΚΟΟΟ ΞΑΝΑΕΡΧΟΜΑΣΤΕ!!!
    (Ανεβαστε και κατι απο την κατασκηνωσηηη…ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕ!!!)

    Σχολιάστε
  • 17 Αυγούστου 2015, 11:42
    Permalink

    Ήταν μία ξεχωριστή Κατασκήνωση!
    Ζήσαμε τόσα πολλά σε τόσες λίγες ημέρες…
    Περιμένω σύντομα ν’ ανταμώσουμε πάλι!

    Σχολιάστε
  • 17 Αυγούστου 2015, 11:44
    Permalink

    Χρόνια Πολλά σε όλες τις εορτάζουσες!
    Η Παναγία να είναι βοηθός, σκέπη και οδηγός μας πάντα.
    Ν’ ακουμπάμε στην αγκαλιά της κάθε έγνοια, δυσκολία και χαρά μας…
    γισ να ‘ναι όλα στη ζωή μας πανυπερτέλεια!