Γιορτή έναρξης 2014-2015

Ήρθε η ώρα!

Συναντιόμαστε και πάλι όλες μαζί για να θυμηθούμε όσα ζήσαμε το καλοκαίρι, για να πάρουμε το σύνθημα της νέας χρονιάς, για να κάνουμε μια νέα αρχή!

Κυριακή 12 Οκτωβρίου 2014, 5.00 μ.μ. στη ΓΕΧΑ Αμπελοκήπων

Facebooktwitterpinterestmail

14 thoughts on “Γιορτή έναρξης 2014-2015

  • 5 Οκτωβρίου 2014, 10:32
    Permalink

    Τέλεια!!!!!Σε μια εβδομάδα θα θυμηθούμε όσα περάσαμε το καλοκαίρι,θα συναντηθούμε και πάλι όλες μαζί(ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!)και το βασικότερο θα πάρουμε το φετινό μας γενικό σύνθημα.Θα είμαστε όλες εκεί!!!

    Σχολιάστε
    • 5 Οκτωβρίου 2014, 12:05
      Permalink

      Ευχαριστούμε πολύ για την περίληψη!

      Σχολιάστε
    • 11 Οκτωβρίου 2014, 13:56
      Permalink

      Παρακαλώ δεν κάνει τίποτα.
      Ααααα 1,5 μέρα ακόμηηη!!!!

      Σχολιάστε
  • 5 Οκτωβρίου 2014, 21:12
    Permalink

    Ναι τελεια….ανυπομονουμε….να δουμε και περισσοτερα πραγματα και απο την κατασκηνωση…..φανταστικα!!!αρα μετραμε παλι αναποδα!!!για παμε….

    Σχολιάστε
  • 6 Οκτωβρίου 2014, 22:57
    Permalink

    5 μερουλες και 18 ωριτσες!!!!!!
    Τώρα που έχουμε γυρίσει πια για τα καλά στα θρανία τα υπολογιζουμε αύτα σε δευτερόλεπτα (λέμε τώρα!!!)
    Αλλά η ενθύμηση της μετακατασκηνωτικης και ολοκληρης της κατασκηνωσης παραμένει ζωντανή στην καρδιά οοοολων μας!!

    Σχολιάστε
  • 8 Οκτωβρίου 2014, 11:28
    Permalink

    4 μέρες από σήμερα!
    Πού είναι οι υπόλοιπες… “ανυπόμονες”;;
    Μάλλον περιμένουν να εκφραστούν εντελώς ΖΩΝΤΑΝΑ την Κυριακή!

    Σχολιάστε
  • 8 Οκτωβρίου 2014, 17:42
    Permalink

    Όλες οι ανυπόμονες μαζεύουν δυνάμεις για την Κυριακή…βέβαια και κάποιες άλλες διαβάζουν αυτά που θα έπρεπε να κάνουν την κυριακή έτσι ώστε να έρθουν και να το ευχαριστηθούν…..σωστά κορίτσια;;;;άντε υπομονή και έμειναν πολύ λίγες μέρες…….

    Σχολιάστε
  • 10 Οκτωβρίου 2014, 21:51
    Permalink

    Ανυπομονησία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 12 Οκτωβρίου 2014, 14:15
    Permalink

    Δυομιση ωριτσες ακομη………επιτελους…..

    Σχολιάστε
  • 12 Οκτωβρίου 2014, 22:21
    Permalink

    Άλλη μια φορά περάσαμε υπέροχα!!Ξαναείδαμε τις φίλες μας,θυμηθήκαμε την υπέροχη κατασκήνωσή μας “Με μια ψυχή” και πήραμε και το φετινό μας σύνθημα!!!Μακάρι να το τηρήσουμε όχι μόνο αυτή τη χρονιά αλλά και πάντα!
    Σεαυτόν αγνόν τήρει!

    Σχολιάστε
  • 21 Οκτωβρίου 2014, 19:46
    Permalink

    Μονεμβασιά………….Χρόνια Πολλάάάάάάάά!!!! Ο Άγιος Ιωάννης ο Μονεμβασιώτης να μας καθοδηγεί και να μας φωτίζει στον αγώνα μας!!! Να παραμείνουμε σταθερές κι ανυποχώρητες στα τείχη της καρδιάς έχοντας πρότυπο το παράδειγμά του στη ζωή μας!!!
    Χρόνια πολλά ομαδόπουλα απ΄την ομάδα της Μονεμβασιάς-Άγιος Ιωάννης ο Ανυποχώρητος!!!(Ελληνικό 2013-Στα ίχνη των Αγίων, που κατέχει ένα μεγάλο μέρος της καρδιάς μας και δεν σβήνει ποτέ!!)Χρόνια πολλά κυρίααα απ’τη Μονεμβασίααα!!!
    Και για να μην ξεχνιόμαστε…
    1)Η Μονεμβασία είναι μόνο μία,
    Δεν υπάρχει άλλη σαν αυτή καμμία!!!
    2)Στα ίχνη των Αγίων περπατώ,
    με το βλέμμα στραμμένο στο Χριστό.
    Ανυποχώρητη στα τείχη της καρδιάς,
    ορθή στο κάστρο της Μονεμβασιάς!!!
    ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΙ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΑ!!!