Πρόσκληση για όλες τις Χαρούμενες Αγωνίστριες Αθηνών

Επόμενη συνάντηση όλων των Χαρούμενων Αγωνιστριών Αθηνών

Κυριακή, 20 Οκτωβρίου 2013

στην αίθουσα Γ.Ε.Χ.Α. Αμπελοκήπων, στις 5 μ.μ.

Καλή αντάμωση!!!

Facebooktwitterpinterestmail

11 thoughts on “Πρόσκληση για όλες τις Χαρούμενες Αγωνίστριες Αθηνών

  • 13 Οκτ 2013, 10:13
    Permalink

    Η αγωνια κορυφώνεται για ολες τις Χ.Α. Αθηνων.Ποιο θα ειναι αραγε το φετινο μας συνθημα??Θα το ανακαλύψουμε συντομα…

    Σχολιάστε
  • 14 Οκτ 2013, 15:02
    Permalink

    Όλες οι χαρούμενες αγωνίστριες Αθηνών, περιμένουν με ανυπομονησία την επόμενη κοινή μας συνάντηση!!! Και φυσικά, όλες αναρωτιόμαστε ποιο θα είναι το φετινό γενικό μας σύνθημα!!! Υπομονή λοιπόν, μέχρι την Κυριακή…σε 6 μέρες ξανασυναντιόμαστε και πέρνουμε νέες χαρούμενες και αγωνιστικές δυνάμεις…
    Ωστόσο, η Μονεμβασιά έχει αγωνία να μάθει τι θα γίνει τελικά με την χειμερινή απόδραση στο Ελληνικό, που τόσο επιθυμούμε!!!
    Καλή αντάμωση στην έναρξή μας!!!

    Σχολιάστε
  • 14 Οκτ 2013, 17:30
    Permalink

    Και ποια αγωνίστρια δεν ανυπομονεί!!!???

    Σχολιάστε
  • 16 Οκτ 2013, 22:35
    Permalink

    Χαρούμενες αγωνίστριες ξεκινάμε για;;;;;;;
    Το βίντεο δεν μας το διευκρινίζει……

    Σχολιάστε
  • 16 Οκτ 2013, 23:11
    Permalink

    Χμμμ…και η αγωνία κορυφώνεται!

    QUIZ!
    “Ποια θα βρει το φετινό σύνθημα;!”
    Δεχόμασε απαντήσεις κάθε Δευτέρα,Τρίτη,Τετάρτη,Πέμπτη,Παρασκευή,Σάββατο και Κυριακή από τις 8.οο το πρωί ως τις 8.00 το άλλο πρωί.

    Βοήθεια: η απόντηση βρίσκεται κάπου μέσα στην Αγία Γραφή!

    Σχολιάστε
    • 19 Οκτ 2013, 21:23
      Permalink

      Ετοιμαστείτε όλες!!! Αύριο είναι η έναρξή μας!!! Επιτέλους θα μάθουμε το φετινό γενικό μας σύνθημα!!!
      Και μετά την έναρξη….τι???
      Πιστεύω θα ενημερωθούμε σύντομα για τις εξελίξεις…
      Λοιπόν, έτοιμη η Σεβάστεια??? Η Μονεμβασιά είναι ήδη εκεί!!!
      Το Αρχηγείο μας, τι να ετοιμάζει??? Εδώ και καιρό, επικρατεί μια σιωπή…

      Σχολιάστε
  • 17 Οκτ 2013, 13:31
    Permalink

    Εδώ στη Θεσσαλονίκη το πήραμε ήδη το σύνθημα! Πολύ όμορφο και αρκετό για να παίρνουμε δύναμη στον αγώνα μας!!! Όντως η απάντηση είναι κάπου στην Αγία Γραφή! 🙂

    Σχολιάστε
  • 17 Οκτ 2013, 14:19
    Permalink

    Αλήθεια, έχω μια ιδέα: μήπως χωράει και η Πάτρα στη χειμερινή απόδραση και να έρθει και η Αθήνα ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΑ ΑΓΚΥΡΑ μας; Εμείς περάσαμε κοντά σας ΤΕΛΕΙΑ και ΜΑΣ ΤΟ ΥΠΟΣΧΕΘΗΚΑΤΕ: Σας περιμένουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 17 Οκτ 2013, 20:27
    Permalink

    Καλά η βοήθεια είναι…..Ποια χαρούμενη αγωνίστρια κατάλαβε το σύνθημα παίρνοντας τη βοήθεια από τη Σεβάστεια;;;;;););)

    Σχολιάστε
  • 21 Οκτ 2013, 21:01
    Permalink

    Μονεμβασιά…….ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!
    Ο Άγιος μας να μας προστατεύει και να μας βοηθά να βαδίζουμε στα ίχνη του πιστά, έχοντας πρότυπο την ανυποχωρητικότητα στα τείχη της καρδιάς!!!
    Να ευχηθούμε, επίσης, θερμά συγχαρητήρια για το φετινό μας γενικό σύνθημα, το οποίο θα μας συνοδεύει με τους Αγίους μας όλο το 2014!!!!!!
    Αγχωνόμαστε πολύ που δεν μάθαμε τίποτα για την χειμερινή απόδραση στο Ελληνικό που ζητούμε και ποθούμε!!! Αρχηγέ, γιατίίίί????????!!!!…..
    Περιμένουμε ανακοινώσεις…..!!!!

    Σχολιάστε
  • 23 Οκτ 2013, 18:10
    Permalink

    κορίτσια το σύνθημα είναι Γίνεσθέ μοι μάρτυρες……… ακόμα δεν το πήραμε και το ξεχάσατε????