Ελληνικό 2013: Η κατασκήνωση μας περιμένει…φύγαμε!

Ζούμε ακόμα “Στα ίχνη των Αγίων” στο αγαπημένο μας Ελληνικό!

Ας ταξιδέψουμε στις τελευταίες τρεις από τις αγαπημένες μας πόλεις

ακούγοντας τους ύμνους τους!

Οι πτήσεις από όλες τις πόλεις μας είναι έτοιμες για ΕΛΛΗΝΙΚΟ και ξεκινούν στις ………/9/2013!

Περιμένουμε… αρχές Σεπτεμβρίου την τελευταία ανακοίνωση!!

 

ΠΡΟΣΟΧΗ! ΠΡΟΣΟΧΗ! Στείλε τις αγαπημένες σου φωτογραφίες από το Ελληνικό 2013 στο ellinikogymnasio@gmail.com μαζί με τα σχόλιά σου! Θα χρησιμοποιηθούν στο μεγάλο αφιέρωμα που ετοιμάζεται για το Ελληνικό 2013!

Facebooktwitterpinterestmail

30 thoughts on “Ελληνικό 2013: Η κατασκήνωση μας περιμένει…φύγαμε!

  • 20 Αυγ 2013, 23:04
    Permalink

    Η Μονεμβασιά τελευταία και καλύτερη!!!!
    Τα λέμε στις 20 Σεπτεμβρίου!
    Ελληνικό ετοιμάσου για περισσότερη Μονεμβασιά!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
    • 21 Αυγ 2013, 09:47
      Permalink

      Μέχρι τότε όμως???Εμείς τι κάνουμε???
      Υ.Γ Ελπίζω να περάσουν γρήγορα οι μέρες…

      Σχολιάστε
  • 21 Αυγ 2013, 08:32
    Permalink

    Εη!Η προστάτιδα μας είναι η Αγία Μαρκέλλα, όχι η Αγία Μαρίνα!!!!!!!

    Σχολιάστε
    • 27 Αυγ 2013, 22:46
      Permalink

      Ευχαριστούμε πάρα πολύ για την άμεση διόρθωση:)

      Σχολιάστε
  • 21 Αυγ 2013, 09:59
    Permalink

    Τώρα αφού όλες οι ομάδες απογειώθηκαν δεν μένει πολύς καιρός για να ξανά ανταμωθούμε στο αγαπημένο μας ΕΛΛΗΝΙΚΟ!!!
    Καλό αντάμωμα λοιπόν!!!
    ΥΓ.Αρχηγέ περιμένουμε την ενημέρωση στις αρχές του Σεπτέμβρη μην μας ξεχάσετε!!!

    Σχολιάστε
  • 21 Αυγ 2013, 13:43
    Permalink

    Στα ίχνη των Αγίων περπατώ
    με το βλέμμα στραμμένο στο Χριστό.
    Ανυποχώρητη στα τείχη της καρδιάς
    ορθή στο κάστρο της Μονεμβασιάς!
    ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑ!ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΑΝΥΠΟΧΩΡΗΤΟΣ!!!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 21 Αυγ 2013, 18:18
    Permalink

    Η Μονεμβασία είναι μόνο μία!
    Δεν υπάρχει άλλη σαν αυτή καμμία!!!!!

    Σχολιάστε
  • 21 Αυγ 2013, 19:00
    Permalink

    Μονεμβασιά,αυτές οι πτήσεις μου θυμίζουν τις δικές μου…
    Πότε φεύγουμε;Ξέρω,ξέρω 20!
    Έχω ήδη κλείσει θέση στη βαλίτσα, αλλά μην μείνω μέσα τζάμπα!!!!
    Ανυπομονώ…Εσείς κυρία απ’τη Μονεμβασία;;;;

    Σχολιάστε
  • 22 Αυγ 2013, 13:17
    Permalink

    Ελληνικό λίγη ακόμη υπομονή!Σε λιγότερο από ένα μήνα θα είμαστε εκεί!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 22 Αυγ 2013, 18:46
    Permalink

    Ζητω η Μονεμβασια!!!
    Καλη ανταμωση στο Ελληνικο!!!
    Περιμενουμε την τελικη αποφαση του αρχηγειου,και ελπιζουμε να ειναι αυτη που ολες περιμενουμε με χαρα!!! Αρχηγε, περιμενουμεεεεεε……!
    Πολλα χαιρετισματα στην κυρια απ’τη Μονεμβασια! Την περιμενουμε επισης, και εκεινη,και ολη τη Σεβαστεια στην μετακατασκηνωτικη!!!!
    Ελληνικο ερχομαστε…ολη η Μονεμβασια….ΕΤΟΙΜΗ!!!

    Σχολιάστε
  • 22 Αυγ 2013, 20:02
    Permalink

    ΌΟΟΟΟλη η Μονεμβασιά θα είναι εκεί στις 20
    με ανανεωμένες δυνάμεις,
    και περισσότερη…ΑΝΥΠΟΧΩΡΗΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Έτοιμη για 3 ακόμη κατασκηνιώτικες μέρες!!!!!!
    Ελληνικό…σου ερχόμαστε……..!!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 22 Αυγ 2013, 21:58
    Permalink

    Ελληνικό σε αγαπάμε γι αυτό ποτέ δεν σε ξεχνάμε !

    Σχολιάστε
  • 23 Αυγ 2013, 12:44
    Permalink

    Σεβάστεια έχουμε καιρό να τα πούμε!!!Εσείς τι γνώμη έχετε για όσα έχουν ήδη ειπωθεί???Έχετε καιρό να εκφράσετε τη γνώμη σας και αυτό μας ανησυχεί λιγουλάκι!!!Περιμένουμε μία ικανοποιητική ανταπόκριση!!!

    Σχολιάστε
  • 23 Αυγ 2013, 21:31
    Permalink

    Ζάκυνθος Χρόνια Πολλά!!!
    Ο αγ. Διονύσιος να σας προστατεύει και να σας εμπνεύει
    στον αγώνα σας.
    Στα ίχνη του να βαδίζετε μεχρι να φτάσετε στην πολυπόθητη κορυφή…
    Το ευχόμαστε.

    Σχολιάστε
  • 27 Αυγ 2013, 10:38
    Permalink

    Και η ΚΑΙΣΑΡΕΙΑ βεβαίως θα δώσει σύσσωμη το παρόν στις 20 Σεπτεμβρίου !
    Καισάρεια τρελαίνομαι,μαζί σου ανασταίνομαι!!!

    Σχολιάστε
  • 27 Αυγ 2013, 22:45
    Permalink

    Οι καθηγητές μας περιμένουν να τους ενημερώσουμε για το αν θα παραβρεθούμε στις εξετάσεις μας!Παιδιά, αναλαμβάνετε την επιτυχία μας (με την προσευχή σας) να αναλάβουμε εμείς την ετοιμασία της εκδρομής;

    Σχολιάστε
    • 28 Αυγ 2013, 10:35
      Permalink

      Και βέβαια να την αναλάβετε και εμείς σίγουρα θα σας βοηθήσουμε να επιτύχετε στις εξετάσεις σας!!!

      Σχολιάστε
  • 28 Αυγ 2013, 11:04
    Permalink

    Έγινε!Η κάθε ομάδα στον προστάτη Άγιο της!
    Καλή επιτυχία στην εξεταστική και στις ετοιμασίες για την τριήμερη!!!

    Σχολιάστε
  • 28 Αυγ 2013, 21:44
    Permalink

    Τελικά πόσες μέρες θα είναι η εκδρομή????

    Σχολιάστε
  • 29 Αυγ 2013, 10:49
    Permalink

    Τρεις!!!Και το παλεύουμε για περισσότερες!
    Αν και το αρχηγείο είπε να περιμένουμε ανακοίνωση αρχες Σεπτέμβρη…

    Σχολιάστε
  • 29 Αυγ 2013, 11:00
    Permalink

    Η Κωνσταντινουπολη δε θα μπορουσε να λειπει απο την τριημερη(το ελπιζουμε)Μετακατασκηνωτικη εκδρομη.Ευχομαστε στη ΣΕΒΑΣΤΕΙΑ καλη επιτυχια στην εξεταστικη και καλη ανταμωση στο αγαπημενο μας ΕΛΛΗΝΙΚΟ!

    Σχολιάστε
  • 29 Αυγ 2013, 23:55
    Permalink

    Και βεβαια να αναλαβετε τις ετοιμασιες για την εκδρομη!!!!!!
    Εξαλλου, εμεις καθε μερα εχουμε την Σεβαστεια στην προσευχη μας!!!
    Καλη επιτυχια στην εξεταστικη!!!!!!! Και, περιμενουμε οοοολη τη Σεβαστεια στην μετακατασκηνωτικη!!!
    Καλη ανταμωση στο αγαπημενο μας Ελληνικο!!!

    Σχολιάστε
  • 31 Αυγ 2013, 16:23
    Permalink

    Η αγωνία κορυφώνεται!!!!Ποια θα είναι η τελική απόφαση για την διήμερη-τριήμερη μετακατασκηνωτική;;;;;

    Σχολιάστε
  • 1 Σεπ 2013, 12:05
    Permalink

    Οι τελευταίες πληροφορίες της θυσίας είναι πως η εκδρομή στο ελληνικό θα είναιιι…….ΤΡΙΗΜΕΡΗ 🙂

    Σχολιάστε
  • 2 Σεπ 2013, 00:14
    Permalink

    Σιγουρα!!!!!
    Ας ευχηθουμε ολες να γινει αυτο που πραγματικα λαχταρα η καρδια μας!!!!
    Τριημερο στο Ελληνικο!!!!!
    Αρχηγε, περιμενουμε με ανυπομονησια την τελικη αποφαση!!!!
    Περιμενουμεεεεε….

    Σχολιάστε
  • 10 Μαρ 2015, 00:01
    Permalink

    Αν και πηγαίνω μόνο στο κατηχητικό του Κιάτου ξέρω ότι είναι πολύ ωραία!!