Η ιστοσελίδα μας επισκέπτεται τις…. Χαρούμενες Αγωνίστριες Κορωπίου!!!

“Η σημερινή ημέρα θα μας μείνει αξέχαστη!!!
Επισκεπτόμαστε συχνά την ιστοσελίδα και χαιρόμαστε πολύ που μας επισκέφτηκε και εκείνη!
Ελπίζουμε να ζηλέψατε και να έρθετε σύντομα στην ομάδα μας.

Καλούμε όόόόλες τις Χαρούμενες Αγωνίστριες..και όχι μόνο!
Αλλά ας μη μιλάμε άλλο…
Λίγες φωτογραφίες μας θα σας πείσουν!”

Με αγάπη
Οι Χαρούμενες Αγωνίστριες Γυμνασίου-Λυκείου Κορωπίου

Facebooktwitterpinterestmail

9 thoughts on “Η ιστοσελίδα μας επισκέπτεται τις…. Χαρούμενες Αγωνίστριες Κορωπίου!!!

  • 17 Νοε 2012, 19:55
    Permalink

    Η σημερινή ομάδα μας έκρυβε πολλές εκπλήξεις. :);)Πρώτα το μήνυμα της κυρίας μας παρακίνησε ότι κάτι καλό θα συμβεί……. Στη συνέχεια όταν φτάσαμε στην ομάδα και εκεί που συζητούσαμε τα νέα εμφανίστηκε η αγαπημένη κ. Καπάτσου. Εκτός αυτού το σύνθημα μας ήταν απαραίτητο ενώ μας περίμενε ένα σοκολατένιο κέικ. Αποκορύφωμα ήταν η στιγμή που αναρτήσαμε στο site ανταπόκριση και βέβαια είμαστε η πρώτηηηηηηηη…….ομάδα που κάνει κάτι τέτοιο. Για αυτό το λόγο είμαστε η καλύτερη ΟΜΆΔΑ!!!!!!!!!:)

    Σχολιάστε
  • 17 Νοε 2012, 20:16
    Permalink

    Τι τέλεια που περάσαμε σήμερα!! Ευχαριστούμε πολύ το site για την επίσκεψή του και την ομαδάρχισσα μας για το υπέροχο κέρασμα!
    Ανυπομονούμε για τις εκπλήξεις της επόμενης φοράς! 😀

    Σχολιάστε
  • 19 Νοε 2012, 10:33
    Permalink

    Ομολογώ ότι σαν παιδί άλλης ομάδας ζήλεψα…κάτσε να πω και εγω τίποτα στην κυρία μου!

    Σχολιάστε
  • 19 Νοε 2012, 14:54
    Permalink

    Μπράβο!
    Χαιρόμαστε πολύ στη χαρά σας !
    Η Ομάδα είναι το κάτι άλλο!
    Να τη χαίρεστε ! Να την απολαμβάνετε !
    κι εμείς το ίδιο κάνουμε στην Ομάδα μας ! Πάτρα

    Σχολιάστε
  • 19 Νοε 2012, 15:01
    Permalink

    Και πού να φανταστούμε ότι όλα αυτά τα σπουδαία γεγονότα έγιναν μερικά…τετράγωνα μακριά από μας! Αυτό σημαίνει ότι το ερχόμενο Σάββατο είμαστε οι επόμενοι;! Σας περιμένουμε με χαρά! Και την αρχηγό και το sait, αλλά κι εσάς γειτονόπουλα! Όχι τίποτ’ άλλο δηλαδή, απλά χρειάζεται να διαπιστώσεται με τα μάτια σας το ποια είναι η καλύτερη ομάδα! 🙂

    Σχολιάστε
  • 24 Νοε 2012, 18:40
    Permalink

    Αυτή η μέρα θα είναι όντως αξέχαστη για ΌΛΟΥΣ μας!
    Και επείσης θέλω να ευχαριστίσω της κυρίες μας που μας δώσαν την ευκαιρία να μοιραστούμε μαζι τους αυτή την συναρπαστική εμπειρία της “Χάπια παρέας” μας!

    Σχολιάστε
  • 26 Νοε 2012, 14:36
    Permalink

    Πάρα πολύ ωραίες οι φωτογραφίες! Αποδεικνύουν ότι αυτή τη χαρά, τα όμορφα παιχνίδια, τις γλυκες απολαύσεις, τα συνθήματα που παίρνουμε κάθε φορά και την πνευματική συντροφια δεν βρίσκεται πουθενά αλλου εκτός από την ομάδα!!!!!

    Σχολιάστε
  • 7 Δεκ 2012, 13:05
    Permalink

    Χαρούμενων Αγωνιστριών Πινακίδα
    Πληροφόρηση Άμεση Ραγδαία Έγκαιρη Αντικειμενική
    (είναι το όνομα της πινακίδας μας)