Για τις Χαρούμενες Αγωνίστριες όλης της Ελλάδας

Μετά από 50 χρόνια ιστορίας και δράσης μια  Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Η  συνάντηση ορίστηκε!
Όλες οι Χαρούμενες Αγωνίστριες της Ελλάδας
παίρνουν αεροπλάνα, πλοία, τρένα, λεωφορεία για να ζήσουν την
1η Πανελλήνια Συνάντηση Χαρούμενων Αγωνιστριών!

21-22-23 Οκτωβρίου στην Αθήνα

Παρέες, περίπατοι, παιχνίδι, τραγούδι, συζητήσεις σχετικά με φλέγοντα θέματα
και κυρίως κοινές λατρευτικές ευκαιρίες μας περιμένουν.
Μην περιμένεις…δήλωσε!
Έλα να κάνουμε μαζί μια απόπειρα ζωής αληθινής!

Αυτό τον Οκτώβρη…. όλοι οι δρόμοι οδηγούν στην Αθήνα!!

———————————————————————————————————————————-

Παρασκευή 21 Οκτωβρίου (Εκπαιδευτικό Συνεδριακό Κέντρο ATExcelixi)

7.30μ.μ.   Υποδοχή συνέδρων
8.00μ.μ.   Αγιασμός

Facebooktwitterpinterestmail

31 thoughts on “Για τις Χαρούμενες Αγωνίστριες όλης της Ελλάδας

  • 6 Οκτωβρίου 2011, 12:57
    Permalink

    Η χαρά μας είναι απερίγραπτη! Ανυπομονούμε! Τα συνέδριά μας είναι πάντα τέλεια, γεμάτα χαρά και αφορμές για πνευματική σκέψη! Πάντα μας προσφέρουν τόσο πολλά! Γι’ αυτό θα είμαστε όλες εκεί! Καλή αντάμωση!

    Σχολιάστε
  • 8 Οκτωβρίου 2011, 23:07
    Permalink

    Μέσα στο φόρτο των μαθημάτων, των φροντιστηρίων , το συνέδριό μας είναι ΑΝΑΣΑ ΖΩΗΣ! Πόσα κάνετε για μας!… Σας ευχαριστούμε πολύ…
    Μου φαίνεται ότι θα γυρίσουμε αλλιώτικες…

    Σχολιάστε
  • 9 Οκτωβρίου 2011, 18:03
    Permalink

    Περιμένουμε όχι μόνο να μάθουμε τόσα σημαντικά πράγματα αλλά να συναντήσουμε κοπέλες που δεν ξέρουμε αλλά κ κοπέλες που ξέρουμε κ ζούμε σε διαφορετική πόλη!!!!!!!ΧΑ Πύργου περιμένω να σας δω!!!! 🙂

    Σχολιάστε
  • 9 Οκτωβρίου 2011, 19:02
    Permalink

    Ευλογία Θεού οι ομάδες μας αλλά με τα συνέδρια όλα αλλάζουν αφού όλες οι χαρούμενες αγωνίστριες συναντιούνται και έρχονται από όλα τα μέρη της Ελλάδας αλλά και της Κύπρου. Ευχαριστούμε πολύ.

    Σχολιάστε
  • 10 Οκτωβρίου 2011, 11:02
    Permalink

    Αχ γιατί δεν γίνεται να πάρετε και το γυμνάσιο??

    Σχολιάστε
  • 10 Οκτωβρίου 2011, 15:46
    Permalink

    Και εμείς ΧΑ Πάτρας ανυπομονούμε!!!

    Σχολιάστε
  • 12 Οκτωβρίου 2011, 09:37
    Permalink

    ..Κάθε συνέδριο είναι απλά τέλειο!!
    Μην το χάσετε γιατί..θα χάσετε!!:)

    Σχολιάστε
    • 16 Οκτωβρίου 2011, 17:34
      Permalink

      Είσαστε προνομιούχες. Τέτοια συνέδρια στο παρελθόν
      δεν γίνονταν. Μην το χάσετε.

      Σχολιάστε
  • 16 Οκτωβρίου 2011, 15:08
    Permalink

    Ανυπομονούμε και εμείς για το συνέδριο. Άντε σε μια εβδομάδα θα βρισκόμαστε όλες μαζί

    Σχολιάστε
  • 17 Οκτωβρίου 2011, 17:48
    Permalink

    Τέλειο νέο!!!! Το συνέδριο απευθύνεται κ σε φοιτήτριες ή μόνο σε μαθήτριες????

    Σχολιάστε
    • 18 Οκτωβρίου 2011, 22:08
      Permalink

      Απ’ όσο ξέρω, το συνέδριο αφορά μόνο κορίτσια που φοιτούν σε μία από τις τρεις τάξεις του Λυκείου.

      Σχολιάστε
    • 20 Οκτωβρίου 2011, 12:24
      Permalink

      Έχει δίκαιο η συνονόματη! Και η πρόσκληση γράφει πως είναι “συνάντηση Χ.Α. Λυκείου”. Βέβαια όλες κρύβουμε μία Χ.Α. μέσα μας. Πάτρα θα συναντηθούμε σύντομα!

      Σχολιάστε
  • 18 Οκτωβρίου 2011, 20:35
    Permalink

    καλό και ευλογημένο συνέδριο να έχουμε…!!!

    Σχολιάστε
  • 18 Οκτωβρίου 2011, 23:13
    Permalink

    Έχουν και οι φοιτήτριες χίλια δυο… Μα το καταλαβαίνω, επειδή είναι δύσκολο – προς το παρόν – να αφήσουμε τις Ομάδες μας, Κυριακή πρωί είναι δεκτές οι απόφοιτες!!!!! Καλό συνέδριο, παιδιά!

    Σχολιάστε
  • 20 Οκτωβρίου 2011, 15:32
    Permalink

    ζηλεύουμε ως προς το συνέδριο…λέτε να΄ρθούμε;; θα δείξει! μάλλον αν είναι θα μας δείτε!!

    Σχολιάστε
  • 23 Οκτωβρίου 2011, 18:01
    Permalink

    Αχ τι ωραίο που ήταν το συνέδριο!!! Κρίμα που δεν έχει κ άλλο!!! Η Συνεδρία του Σαββάτου που πήγα ήταν ΤΕΛΕΙΑ και ήθελα να κάτσω κ άλλο!!! Αχ αυτά τα φροντιστήρια!!! Πάτρα σας περιμένουμε πάλι!!! :):):):)

    Σχολιάστε
  • 23 Οκτωβρίου 2011, 23:25
    Permalink

    Εδώ Πύργος!!! Περάσαμε τέλεια, φανταστικά, μοναδικά στο συνέδριο!! Μας δόθηκε η ευκαιρία για προβληματισμό και πολλή συζήτηση! Η φιλοξενία φανταστική! Να είστε καλά! Πήραμε φουλ δύναμη!

    Σχολιάστε
  • 24 Οκτωβρίου 2011, 09:19
    Permalink

    Περάσαμε καταπληκτικά!! Όλα τέλεια! και τα υλικά αλλά κυρίως τα πνευματικά!! Μακάρι να μην τελείωνε ποτέ!! Ανυπομονούμε για την επόμενη ανάρτηση, για βίντεο, για φωτογραφίες και κυρίως… ανυπομονούμε για την 2η Πανελλήνια Συνάντηση Χ.Α. και σύντομα!!!!!
    Ένα ξεχωριστό ευχαριστώ απο τις Χ.Α. Πύργου στο Οικοτροφείο Αθηνών για την υπέροχη και ζεστή φιλοξενία!!!

    Σχολιάστε
  • 24 Οκτωβρίου 2011, 13:33
    Permalink

    21-22-23 Οκτωβρίου…Η καρδιά των Χ.Α. ολόκληρης της Ελλάδας χτυπά στην Αθήνα!…Τρεις μέρες όνειρο, τρεις μέρες θαύμα!…Ζήσαμε κάτι μοναδικό, γιατί ανάμεσά μας βρισκόταν ο ‘Ενας, ο Κύριός μας! Ευχαριστούμε θερμά την Αθήνα για την καταπληκτική της φιλοξενία! Ελπίζω να ανταμώσουμε ξανά στο Β’ Πανελλήνιο Συνέδριο των ΧΑ! Και για να μην ξεχνιόμαστε:Μια καρδιά, μια ψυχή συναθλούντες όλοι για μια Απόπειρα Ζωής Αληθινής!!! ΖΗΤΩ ΟΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ ΑΓΩΝΙΣΤΡΙΕΣ!

    Σχολιάστε
  • 25 Οκτωβρίου 2011, 19:31
    Permalink

    Ζήσαμε ένα καταπληκτικό συνέδριο με όλες τις Χ.Α. και πήραμε κουράγιο για την υπόλοιπη χρονιά!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 25 Οκτωβρίου 2011, 23:31
    Permalink

    Μπράβο κορίτσια , πολύ χαίρομαι για όλες σας! Ο Θεός μαζί μας!

    Σχολιάστε
  • 26 Οκτωβρίου 2011, 11:46
    Permalink

    Πανελλήνιο Συνέδριο Χ.Α!!!!!!!!!!!!!!!!!! ήταν ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! να κάνουμε και αααλλα συνεδριααα!!!!!!!! :):)

    Σχολιάστε
  • 27 Οκτωβρίου 2011, 01:42
    Permalink

    Ενα Σαββατοκύριακο με το Θεό και τις υπόλοιπες συναγωνίστριες πήγε τέλεια! Ήταν απίστευτα, υπέροχα.
    Ανυπομονούμε για το επόμενο. Δεν το περιμέναμε έτσι. Ήταν πολύ πιο ωραία. Είμασταν περήφανες που συμμετείχαμε στο πρώτο πανελλήνιο συνέδριο. Ευχαριστούμε.

    Σχολιάστε
  • 27 Οκτωβρίου 2011, 20:21
    Permalink

    άξιοι συγχαρητηρίων όσοι διοργάνωσαν το 1ο πανελλήνιο συνέδριο των Χ.Α.!!!!!!!!!!!!!!!! ΉΤΑΝ ΤΈΛΕΙΑ!!!!! περιμένουμε το 2ο!!!!!σας ευχαριστούμε!!!!

    Σχολιάστε
  • 31 Οκτωβρίου 2011, 16:36
    Permalink

    Πραγματικά περάσαμε υπέροχα. Αντιμετωπίσαμε κάτι που δεν το περιμέναμε και πραγματικά θα θέλαμε με μεγάλη μας χαρά να το ξαναζήσουμε..!!!!!!!!!!! Ευχαριστούμε για αυτήν την ευκαιρία..!!!!!!!!!

    Σχολιάστε
  • 9 Νοεμβρίου 2011, 22:03
    Permalink

    Πραγματικά δε φανταζόμουν ότι είχα τόσες πολλές συναγωνίστριες!!! Αλλά και η αγάπη των πνευματικών μας πατέρων και των υπευθύνων ομαδαρχισσών με κατέπληξε! Ευχαριστούμε πολύ και παρακαλούμε να επαναληφθεί σύντομα…

    Σχολιάστε
  • 28 Νοεμβρίου 2011, 21:33
    Permalink

    υπέροχα!!! καταλάβαμε πως δεν είμαστε μόνες μας έχουμε η μια την άλλη ανεξάρτητα απ’την περιοχή που μένουμε!!! ας αρχίσουν οι προετοιμασίες για το επόμενο!!! το χρειαζόμαστε!!! πρέπει να ξανασυναντηθούμε!!!

    Σχολιάστε
  • 22 Σεπτεμβρίου 2013, 12:22
    Permalink

    άξιζε! Ανεπανάληπτες στιγμές! Ήταν μια μεγάλη ευκαιρία για τις ΧΑ κάθε περιοχής να πάρουν κουράγιο η μία από την άλλη και να συνεχίσει να σηκώνει η κάθε μια με δύναμη το δικό της Σταυρό, μέχρι να φτάσει στην κορφή!

    Σχολιάστε
  • 3 Ιανουαρίου 2014, 15:05
    Permalink

    Κάθε πότε γίνεται Συνέδριο; Για φέτος δεν αναμένεται κανένα; Σας παρακαλούμε… ανυπομονούμε για το 2ο Πανελλήνιο Συνέδριο των ΧΑ! Αχ να μην αργήσει… θα ήταν τέλειο να γινόταν φέτος…!